رییس کمیسیون اجتماعی مجلس:

به اندازه بودجه عمرانی در کشور سیگار دود می‌شود

سیاسی

رییس کمیسیون اجتماعی مجلس تصویب برجام و مخالفت با استیضاح وزیر راه و شهرسازی را دو اقدام مهم مجلس شورای اسلامی در سال جاری عنوان کرد.

رییس کمیسیون اجتماعی مجلس تصویب برجام و مخالفت با استیضاح وزیر راه و شهرسازی را دو اقدام مهم مجلس شورای اسلامی در سال جاری عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار ایسنا، عبدالرضا عزیزی در پنجمین نمایشگاه راه و شهرسازی با اشاره به بودجه سال 1394 که 71 درصد آن جاری و 29 درصد آن عمرانی است، گفت: البته معمولا اواخر سال از بودجه‌های عمرانی بر می‌دارند و به بودجه‌های جاری اختصاص می‌دهند.

عزیزی با بیان این‌که متاسفانه به اندازه بودجه عمرانی در کشور، سیگار دود می‌شود، گفت: ای کاش با فرهنگ‌سازی به مردم اطلاع‌رسانی کنیم که از مواد مخدر چیزی در نمی‌آید و این پول‌ها را خرج آبادانی کشور کنیم.

رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی دو کار مهم مجلس را تصویب تایید برجام و مخالفت با استیضاح وزیر راه و شهرسازی دانست و گفت: اکثریت مردم با استیضاح وزیر مخالف بودند، چرا که اگر این کار می‌شد دوسال وزارت راه و شهرسازی تعطیل می‌شد همچنین 25 میلیارد یورو سرمایه‌گذاری خارجی از دست می‌رفت.

وی با بیان این‌که آقای آخوندی خود را برای شرایط پساتحریم آماده‌ کرده‌اند، اظهار کرد: آخوندی و معاونین وی از افراد موفق و مدیران لایق هستند.

عزیزی همچنین بر لزوم اتمام پروژه مسکن مهر تاکید کرد و گفت: امیدواریم که وزارتخانه کاری کند که مسکن مهر با خیر و خوشی و با رویکرد احترام به نیازمندان انجام شود .

انتهای پیام

کد N1007891

خواندنی از سراسر وب