شمار شهدای انتفاضه قدس به 64 تن رسید

فلسطين

نظامیان رژیم صهیونیستی در جدیدترین جنایت خود شامگاه سه‌شنبه جوانی فلسطینی را در منطقه "تل الرمیده" در الخلیل به ادعای تلاش برای حمله به یک نظامی این رژیم با سلاح سرد به رگبار بسته و به شهادت رساندند.

نظامیان رژیم صهیونیستی در جدیدترین جنایت خود شامگاه سه‌شنبه جوانی فلسطینی را در منطقه "تل الرمیده" در الخلیل به ادعای تلاش برای حمله به یک نظامی این رژیم با سلاح سرد به رگبار بسته و به شهادت رساندند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از سایت شبکه الجزیره، نظامیان رژیم صهیونیستی با شلیک 10 گلوله به سمت این جوان فلسطینی او را به شهادت رساندند.

هنوز هویت این جوان فلسطینی اعلام نشده است.

شبکه اسکای نیوز نیز گزارش داد که پلیس اسرائیل اعتراف کرده است که سه فلسطینی را شب گذشته به بهانه تلاش برای حمله به نظامیان صهیونیست در مکان‌های مختلف کرانه باختری به شهادت رسانده است.

ارتش اسرائیل اعلام کرده است که سربازانش یک فلسطینی را در الخلیل در پی تلاشش برای چاقو زدن سرباز اسرائیلی به شهادت رساندند.

در بیانیه ارتش آمده است که یک فلسطینی به گذرگاه نزدیک شده بود که سربازان اسرائیلی به او مشکوک شدند و اقدام به تیراندازی به او کرده و او را به شهادت رساندند.

لازم به ذکر است که سه‌شنبه در مجموع سه جوان فلسطینی دیگر به ضرب گلوله نظامیان رژیم صهیونیستی به شهادت رسیدند و بدین گونه شمار شهدا تا آخرین لحظات روز بیست و هفتم انتفاضه به 64 نفر افزایش یافت.

نظامیان رژیم صهیونیستی شامگاه سه‌شنبه دو جوان فلسطینی را در جنوب بیت لحم پس از حمله به یک نظامی این رژیم هدف تیراندازی قرار داده و به شهادت رساندند.

به نقل از روزنامه عبری زبان یدیعوت آحارونوت، این دو جوان فلسطینی با سلاح سرد به یک نظامی صهیونیست در نزدیکی شهرک صهیونیست نشین گوش عتصیون در جنوب بیت لحم حمله کرده و او را به شدت مجروح کردند.

این روزنامه نوشت که در پی این عملیات، نظامیان صهیونیست به سمت این دو جوان فلسطینی تیراندازی کرده و هر دو نفر را به شهادت رساندند.

رادیو سراسری رژیم صهیونیستی نیز تصریح کرد که نظامی مجروح به منظور مداوا به بیمارستان شعاری تصیدق در قدس اشغالی انتقال داده شد.

همچنین پلیس رژیم صهیونیستی سه‌شنبه شب گذشته از ناپدید شدن یک شهرک نشین صهیونیست از دوشنبه شب گذشته در منطقه اشغالی نقب واقع در فلسطین اشغالی خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین به نقل از منابع قدس اشغالی، این شهرک نشین صهیونیست "آورن امار" متولد سال 1982 است که از دوشنبه شب گذشته در نقب ناپدید شده است.

پلیس رژیم صهیونیستی با درخواست کمک تمامی صهیونیست‌ها به پیدا کردن این شهرک نشین صهیونیست، اعلام کرده است که هنوز هیچ اثری از وی پیدا نکرده است.

انتهای پیام

کد N1006645