تاکید معاون فرهنگی قوه‌ قضاییه بر سلامت انتخابات پیش‌رو

انتخابات,قوه قضاييه

معاون فرهنگی قوه قضاییه بر موضوع سلامت انتخابات پیش‌رو تاکید کرد.

معاون فرهنگی قوه قضاییه بر موضوع سلامت انتخابات پیش‌رو تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، حجت الاسلام و المسلمین هادی صادقی در جلسه شورای قضایی استان کرمانشاه اظهار کرد: همه مسئولان وظیفه دارند شرایط را برای برگزاری انتخاباتی سالم و بانشاط در سراسر کشور فراهم کنند.

وی افزود: باید تمام تلاش خود را برای افزایش فواید و کاهش عوارض سوء احتمالی این رویداد مهم کشور (انتخابات) بکار گیریم.

صادقی ضمن ابراز خرسندی از تعامل نمایندگان ارشد قضایی و اجرایی در استان کرمانشاه، این تعامل را بهترین فرصت برای پیشبرد اهداف عالی نظام در مقیاس استانی دانست و خاطرنشان کرد: هم‌افزایی لازم در این مسیر می‌تواند به تعالی هر دو مرجع کمک شایانی کند.

معاون فرهنگی قوه قضاییه اخلاق حرفه‌ای، اعمال مدل ارزیابی، تمرکز بر مساله خانواده و ... را از طرح‌های ملی مورد اهتمام معاونت فرهنگی قوه قضاییه عنوان کرد.

وی یادآور شد: معاونت فرهنگی قوه قضائیه با دو معاونت زیر مجموعه خود تحکیم فرهنگی را هم از حیث درون سازمانی و هم فرهنگ عمومی دنبال می‌کند که در این راستا در حال طراحی و اجرای برنامه‌هایی برای نیل به این اهداف است.

صادقی ترویج و پیاده‌سازی مبانی اخلاق حرفه‌ای که از مولفه های مورد توجه و علاقه مدیریت های پیشرفته و موفق جهانی است و برای ارتقاء و پیشرفت همه جانبه سازمانی باید به آن توجه داشت را مورد تاکید ویژه قرار داد.

این مقام مسئول در قوه قضاییه همچنین گفت: مساله خانواده، مطالعه و اجرای طرح پیشگیرانه طلاق که بنیان خانواده ها را تهدید می کند از نمونه طرح‌های ملی مهم مورد پیگیری معاونت فرهنگی قوه قضاییه است.

انتهای پیام

کد N1005989