حسینی: مواضع رهبری آویزه گوش دولت باشد

سیاسی

نماینده مردم قائمشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مواضع رهبری آویزه گوش دولت باشد، اظهار کرد: اقتصاد مقاومتی و استفاده از فرصت ها در این مقطع حساس بسیار مهم است.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سیدهادی حسینی در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز مجلس ضمن تسلیت به مناسبت ایام سوگواری امام حسین (ع) گفت: جناب رئیس جمهور ما شما را همواره در کنار رهبری دیده ایم، مراقب باش عاقبت به خیر شوی چرا که روسای دولت های گذشته درس عبرت خوبی برای ما هستند.

وی ادامه داد: انتظار ما این است که مواضع رهبری آویزه گوش دولت باشد و ما با فرض بر اینکه همه چیز تحت فرمان رهبری است، از دولت حمایت کرده و خواهیم کرد و توجه داشته باشید اقتصاد مقاومتی و استفاده از فرصت ها در این مقطع حساس بسیار مهم است.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس همچنین با اشاره به سالروز تصویب قانون کار، اظهار کرد: 29 آبان سالروز تصویب قانون کار است، اجرای قانون کار به معنای توجه به قشر زحمت کش کارگر است که پیامبر (ص) دست آن ها را بوسیده است، پس ضمن گرامیداشت این روز انتظار داریم دولت بدهی های تامین اجتماعی را که متعلق به کارگران است را پرداخت کند، قانون همسان‌سازی را اجرا کند، افزایش حقوق کارگران به خصوص بازنشستگان فرهنگی را در دستور کار قرار دهد.

حسینی با تاکید براینکه معلمان مصرف کننده نیستند بلکه تولید کننده اند، تصریح کرد: در برخی استان ها موضوع پیش دبستانی ها به درستی اجرا نمی‌شود که خواهان اجرای درست آن هستیم.

نماینده مردم قائمشهر در مجلس یادآور شد: ما خواستار بازگشت صندوق فولاد به دولت هستیم.

وی در پایان در تذکراتی به مسئولان اجرایی به برخی از مشکلات حوزه انتخابیه خود همچون ارتقای بیمارستان حوزه انتخابیه و حل مشکلات جاده ای تذکر داد.

ادامه دارد

کد N1005704