بیانیه مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه در محکومیت حکم اعدام شیخ نمر

حوزه علميه,شیخ نمر

مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه با صدور بیانیه‌ای با محکومیت حکم ننگین اعدام روحانی فعال و مبارز شیعه عربستانی، از حکام وابسته و کم تجربه آل‌سعود خواست هرچه زودتر این حکم را لغو کند.

مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه با صدور بیانیه‌ای با محکومیت حکم ننگین اعدام روحانی فعال و مبارز شیعه عربستانی، از حکام وابسته و کم تجربه آل‌سعود خواست هرچه زودتر این حکم را لغو کند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، متن این بیانیه به شرح زیر است:

«یُرِیدُونَ لِیُطْفِؤُا نُورَ اللَّهِ بِأَفْواهِهِمْ‏ وَ اللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَ لَوْ کَرِهَ الْکافِرُونَ»‏

اعلام خبر تائید حکم روحانی برجسته شیعه عربستانی جناب آقای شیخ نمر باقر النمر، خشم مسلمانان جهان و بالاخص شیعیان را بر انگیخت، صدور این حکم سیاسی در حالی صورت می‌گیرد که جهان امروز شاهد تحولات مهم منطقه در پرتو بیداری اسلامی است.

این اقدام نسنجیده و مغرضانه حکام سر سپرده عربستان در سرکوب شیعیان مظلوم آن سامان و دستگیری و اعدام رهبران آن در حالی صورت می‌گیرد که هنوز زخم مصیبت کشتار هزاران حاجی مسلمان در فاجعه سرزمین منا و حوادث حج امسال التیام نیافته است.

به یقین این حرکت ناجوانمردانه که در سایه سکوت مجامع مدعی حقوق بشری انجام می‌شود، برخاسته از ناکامی‌های دشمنان اسلام در کشورهای اسلامی و پیروزی‌های پی در پی مسلمانان در کشورهای یمن، سوریه، لبنان و عراق بوده و نوید بخش زوال قریب الوقوع گروه‌های تکفیری و در راس آنان گروه سیاه دل داعش است.

مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه با محکومیت صدور حکم ننگین اعدام این روحانی فعال و مبارز شیعه عربستانی، از حکام وابسته و کم تجربه آل سعود می‌خواهد هرچه زودتر این حکم را لغو نموده و از شیعیان مظلوم آن کشور و دیگر نقاط جهان می‌خواهد تا با تمسک به سیره ائمه هدی علیهم السلام خاصه حضرت سید الشهدا علیه آلاف التحیه و الثناء مقاومت و اتحاد خود را حفظ نموده و مثل همیشه ایادی استکبار را ناامید نمایند.»

انتهای پیام

کد N1005131