معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه:

استکبار جهانی به پایان کار نزدیک می‌شود

سپاه پاسداران,سپاه

معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه گفت: علی‌رغم تلاش استکبار در القای دروغ به مردم جهان، همگان دریافته‌اند که همسویی و همراهی با استکبار جهانی دیر یا زود دامن‌گیرشان شده و آنان را در باتلاقی عمیق فرو خواهد برد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سردار سرتیپ پاسدار محمدحسین سپهر در جمع رزمندگان تیپ 12 قائم (عج) استان سمنان توانمندی و اقتدار سپاه را عامل مؤثری در شکل گیری ثبات در منطقه عنوان کرد و با اشاره به تحولات اخیر منطقه گفت: بعضی کشورهای منطقه به جای تکیه بر توان مردمی خود در دفاع از بنیان‌های اسلام، دست دوستی به سوی مستکبران دراز کرده‌اند واز آن به عنوان افتخاری بزرگ یاد می کنند.

وی افزود: اگر مسلمین جهان همسو با ارشادات قرآن و رسول اکرم (ص) به سمت ظلم‌ستیزی تغییر جهت می‌دادند، امروز شاهد این همه قتل و کشتار در کشورهای اسلامی نبودیم و سرمایه‌های مالی و انسانی این کشورها به جای توانمندتر کردن ملل مسلمان عاملی برای کشتار مردم بی‌گناه نمی‌شد.

سردار سپهر ادامه داد: استکبار جهانی به پایان کارش نزدیک می‌شود و نشانه‌های آن را می‌توان در بیداری ملل اسلامی و مقاومت آن‌ها در برابر ظلم جست‌وجو کرد.

معاون هماهنگ‌کننده نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه اظهار کرد: علی‌رغم تلاش استکبار در القای دروغ به مردم جهان، همگان دریافته‌اند که همسویی و همراهی با استکبار جهانی دیر یا زود دامن‌گیرشان شده و آنان را در باتلاقی عمیق فرو خواهد برد.

انتهای پیام

کد N1004433