عزیزی فارسانی: نامه رهبری درباره برجام فضای همدلی و آرامش را درکشور ایجاد کرد

نماینده مردم اردل و فارسان با قدردانی از نامه مقام معظم رهبری به رییس جمهور در اجرای برجام گفت که این نامه باعث ایجاد فضای همدلی و آرامش در کشور شده است.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) حمیدرضا عزیزی فارسانی در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز دوشنبه از مقام معظم رهبری برای نامه دقیق، جامع و استراتژیک به رییس جمهور و ایجاد فضای همدلی و آرامش در کشور قدردانی کرد.

وی همچنین گفت: آمادگی خود و مردم ولایتمدار حوزه انتخابیه‌ام را برای پاسخ به هر گونه دستوری که مقام معظم رهبری در برخورد با آل خلیفه داشته باشند، اعلام می‌کنم.

نماینده مردم اردل و فارسان در ادامه با انتقاد از انجام اقداماتی در جهت خشکسالی حوزه انتخابیه‌اش گفت: در طول 30 سال گذشته استان همجوار ما با کارهای غیرکارشناسی باعث آواره شدن مردم و خشکسالی در استان چهار محال و بختیاری شده است.

وی از وزیر نیرو خواستار توقف عملیات در کارگروه تونل بهشت آباد و تسریع در اجرای عملیات شد و گفت: با وجود 5 مصوبه دولت و سازمان بازرسی برای تحویل قطعی نیروگاه کوهرنگ با نامه غیرقانونی استاندار اصفهان این کار انجام نشده و این قانون‌شکنی ناامنی را در منطقه ما به دنبال داشته است لازم است که مسوولان مربوطه از قانون شکنی و لابی مسوولان ارشد استان همجوار ما جلوگیری کنند.

عزیزی در تذکری دیگر به وزرای ورزش و جوانان، راه و شهرسازی و آموزش و پرورش خواستار احداث و تکمیل پروژه‌های ورزشی حوزه انتخابیه‌اش شد.

انتهای پیام

کد N1004186