نامه تشکر نمایندگان از رهبر معظم انقلاب برای تایید برجام

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نامه ای به محضر رهبر معظم انقلاب از ایشان برای نامه تاریخی و تایید مشروط برجام تشکر کردند.

به گزارش خبرآنلاين، متن این نامه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

محضر مبارک مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای

منشور راهشگای آن امام عزیز در خصوص برجام که موید اقدامات نهادهای قانونی کشور شامل تلاش های دولت محترم، اقدامات مجلس شورای اسلامی و تدابیر شورای عالی امنیت ملی بود بار دیگر این حقیقت را ثابت نمود که انقلاب اسلامی با الهام از اصل مترقی ولایت مطلقه فقیه از هر گذرگاه سختی با اقتدار عبور می نماید و همواره رهنمودهای آن رهبر عظیم الشان وحدت آفرین و دشمن شکن است.

از حسن توجه حضرتعالی برای ایفای نقش مجلس شورای اسلامی و تلاش نمایندگان در بررسی برجام و تصویب طرح اقدام متقابل و متناسب دولت جمهوری اسلامی و همچنین اعتماد و وثوق حضرتعالی به ریاست مجلس شورای اسلامی و ریاست و اعضای کمیسیون های ویژه و بررسی برجام و نمایندگان مجلس شورای اسلامی قدردانی می گردد.

قطعا مجلس شورای اسلامی با عنوان بازوان قدرتمند حضرتعالی با همکاری سازمان های نظارتی و شورای عالی امنیت ملی در پسابرجام تلاش خواهد نمود تا دشمن نتواند کوچک ترین رخنه و نفوذی در سرزمین اسلامی ما داشته باشد و همچنین مراقبت خواهد شد که هیچگونه عهدشکنی 1+5 بی پاسخ نماند.

2727

کد N1004088