نماینده داراب:

نامه رهبری در موضوع برجام از افتخارات تاریخ جمهوری اسلامی است

نماینده مردم داراب و زرین دشت در مجلس نامه مقام معظم رهبری در موضوع برجام را از افتخارات تاریخ جمهوری اسلامی ایران عنوان و نقش دولت در این میان را بسیار سنگین و خطیر توصیف کرد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، نبی‌الله احمدی در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز(دوشنبه) مجلس اظهار کرد: پیام عاشورا مقدس و تا ابد درس ایستادگی و مقاومت برای حفظ ارزشهاست. کربلا نشان داد امر به معروف و نهی از منکراهمیتی بسیاری دارد تا جایی که امام معصوم (ع) فرزند 6 ماهه خود را نیزدر این راه تقدیم کرد و این جایگاه امر به معروف و نهی از منکر را درجامعه اسلامی نشان می دهد، لذا وظیفه تمام اجزای نظام اسلامی است تا نسبت به تبیین وتفسیر صحیح واقعه عاشورا تلاش کنند.

وی بی‌کفایتی آل سعود را عامل جانباختن قریب 500 نفر از زائران ایرانی دانست و افزود: از وزارت خارجه و وزارت ارشاد تقاضا می کنیم نهایت تلاش خود را برای استیفای حقوق ملت ایران و خانواده‌های داغدار داشته باشند وبا قدرت و به برکت ندای حیدری رهبری مقتدرانه اجازه ندهند خودکامگی آل سعود غیرت ایرانی را به سخره بگیرد.

این نماینده مجلس در ادامه با اشاره به نامه مقام معظم رهبری در موضوع برجام یادآور شد: با تلاش‌های دولت، شورای عالی امنیت ملی، مجلس و همه دلسوزان نظام، اصل تدبیر و آینده نگری را در نامه رهبری می‌توان مجسم نمود، این نامه یکی از افتخارات تاریخ جمهوری اسلامی ایران خواهد بود. وظیفه هر ایرانی و مسئولان است که با تعمق و مطالعه دقیق این نامه نسبت به رعایت مفاد آن نهایت تلاش خود را انجام دهند و دستگاههای نظارتی از جمله مجلس و قوه قضاییه با تیزبینی و حساسیت تمام، اجرای برجام را براساس نامه تاریخی رهبری رصد نمایند. البته نقش دولت در این میان بسیار سنگین و خطیر است امیدوارم دولت با دعای خیر رهبری و مردم در اجرای برجام بر وفق نامه رهبری موفق باشد.

احمدی همچنین از وزارت خارجه خواست با توجه به اظهارات ضد و نقیض آمریکایی‌ها با هوشیاری دوچندان ادامه کار برجام را انجام دهند و افزود: طرف مقابل به تعبیر رهبری در مذاکره صداقت ندارد این موضوع نیاز به استدلال پیچیده ندارد چرا که سردار همدانی و سردار همدانی ها و مدافعین حرم در جبهه ای به شهادت می‌رسند که آتش فتنه آن را دلارهای سعودی و پشتیبانی نظامی صهیونیستی آمریکایی حمایت می کند.

انتهای پیام

کد N1004073