شهادت یک فلسطینی و زخمی شدن یک نظامی صهیونیست در الخلیل

فلسطين

سربازان رژیم صهیونیستی امروز (دوشنبه) یک جوان فلسطینی را با ادعای تلاش وی برای حمله با سلاح سرد به یک سرباز اسرائیلی در شهر الخلیل در کرانه باختری به شهادت رساندند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از خبرگزاری فلسطینی معا، منابع رسانه‌ای عبری زبان گزارش دادند که این جوان فلسطینی به ضرب گلوله نیروهای رژیم صهیونیستی در نزدیکی ورودی شهرک یهودی نشین کریات اربع در شرق الخلیل به شهادت رسید.

به گفته پایگاه‌های عبری زبان، یک سرباز رژیم صهیونیستی نیز جراحت‌های خفیفی بر داشته است.

همچنین یک نظامی صهیونیستی یکشنبه شب گذشته در اثر پرتاب بمب دست ساز به سمت وی توسط جوانان فلسطینی زخمی شد.

به نقل از پایگاه اینترنتی روزنامه صهیونیستی "یدیعوت آحارونوت"، این نظامی صهیونیستی در اثر پرتاب وسایل آتش زا توسط جوانان فلسطینی زخمی شد و برای مداوا به بیمارستان انتقال داده شد.

نظامیان صهیونیستی در همین راستا صبح امروز به محله بیت صفافا حمله کرده و یک جوان فلسطینی را بازداشت نمودند.

یک نظامی ارتش صهیونیستی پس از تیراندازی تک تیرانداز فلسطینی به سمت وی در الخلیل از بالای ساختمان به پایین افتاد و زخمی شد.

به نقل از شاهدان عینی، تیم‌های امداد و نجات برای کمک به این نظامی صهیونیستی خودشان را به محل حادثه رساندند.

پلیس صهیونیستی نیز کار جستجوی تک تیرانداز فلسطینی عامل این تیراندازی را آغاز کرده است.

در عین حال نظامیان رژیم صهیونیستی یکشنبه شب گذشته با حمله به جنوب نابلس و سلفیت در شمال کرانه باختری، اقدام به تفتیش گسترده منازل فلسطینیان به بهانه جستجوی مجری عملیات مقاومتی اخیر در این منطقه کردند که یک شهرک نشین صهیونیست را در تقاطع شهرک صهیونیستی آریئل هدف قرار داده بود.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین به نقل از منابع محلی، نظامیان صهیونیستی ضمن بستن ورودی های روستای "مردا" میان نابلس و سلفیت، اقدام به شلیک منور در آسمان این منطقه کردند.

رسانه‌های صهیونیستی پس از این حادثه اعلام کردند که نظامیان صهیونیست مجری این عملیات را که با ضربات چاقو یک شهرک نشین صهیونیست را از ناحیه سینه به شدت زخمی کرده بود، بازداشت کرده‌اند.

یک شهرک نشین صهیونیست نیز روز یکشنبه یک کارگر فلسطینی را در همین منطقه با چاقو زخمی کرده بود، اما رژیم صهیونیستی هیچ توجهی به این مساله نکرد.

انتهای پیام

کد N1003976