رئیس سازمان اوقاف:

مراقب باشیم برخی نوکرهای استکبار در داخل کشور به اهداف خود نرسند

سازمان اوقاف

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور گفت: استکبار با کمرنگ کردن مبارزه با دشمنان خدا و طاغوت بدنبال نفوذ فرهنگی حتی در بین افراد متدین است.

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور گفت: استکبار با کمرنگ کردن مبارزه با دشمنان خدا و طاغوت بدنبال نفوذ فرهنگی حتی در بین افراد متدین است.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، حجت‌الاسلام والمسلمین علی محمدی در همایش بصیرت عاشورایی در جمع روحانیون غرب مازندران در مصلای نوشهر اظهار کرد: استکبار جهانی به طور مستقیم باورها و اعتقادات ما را هدف قرار نمی‌دهد بلکه با کمرنگ کردن مبارزه با دشمن خدا و طاغوت به دنبال نفوذ فرهنگی حتی در بین افراد متدین است و بعد از آن می‌تواند نفوذ در حوزه‌های مختلف سیاسی، اقتصادی و دیگر را اجرایی کند.

وی تصریح کرد: تفکر و اقدام بی ارزش بودن مبارزه با طاغوت خطرناک و برخلاف فرامین قرآن است. ایمان و مبارزه با کفر لازم و ملزوم یکدیگر است.

وی خاطرنشان کرد: این مبارزه محدود به مکان خاصی نیست همچنان که انقلاب اسلامی رژیم طاغوت شاهنشاهی را با توجه به حمایت‌های همه جانبه دنیای استکبار ساقط کرد و امروز وظیفه ما حمایت از مظلومان جهان است.

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به مذاکرات هسته‌ای افزود: آمریکایی‌ها دشمن اصلی این انقلاب و کشور هستند و خواهند بود و ما باید مراقب باشیم برخی نوکرهای استکبار در داخل کشور که ممکن است در جایگاه‌ها و لباس‌های مختلف به دنبال ایجاد بی‌تفاوتی در بین اقشار مختلف مردم و کمرنگ کردن آرمان‌ها و شعارهای انقلابی و دینی باشند، موفق به دستیابی به اهداف خود نشوند.

محمدی به جنایت‌های آمریکا در طول تاریخ معاصر اشاره کرد و گفت: برخی از افراد در داخل کشور موضع سکوت اختیار کردند که باید بدانند که این بی تفاوتی بیانگر شریک بودن در جنایات ظالمانه آنها در دنیاست.

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در پایان تاکید کرد: امروز روحانیون وظیفه دارند تا با بهره‌گیری از رهنمودهای رهبری در خطبه و سخنرانی‌ها افزایش آگاهی و بصیرت بیش از پیش اقشار مختلف مردم را مدنظر قرار دهند.

انتهای پیام

کد N1003791