نامه خانواده شهید مدافع حرم به رهبر انقلاب:

اذن میدان بده تا زمین را از لوث وجود یزیدیان پاک کنیم

سیاسی

خانواده شهید مجتبی کرمی در نامه ای خطاب به رهبری تاکید کردند: آقاجان اذن میدانمان بده، زمین را با فرماندهی شما از لوث وجود یزیدیان پاک کرده تا پرچم را با افتخار به دست مولایمان بسپاری.

به گزارش خبرنگار مهر، خانواده شهید مجتبی کرمی، از شهدای مدافع حرم در نامه ای خطاب به رهبر معظم انقلاب تاکید کردند اینک که خون سرخ عزیز دلمان به خندقی از خون پیوسته است، حزنی افتخارآمیز را تجربه می کنیم.

متن این نامه که در اختیار خبرگزاری مهر قرار گرفت به شرح زیر است:

بسم رب الشهداء و الصدیقین

«و من یقاتل فی سبیل الله فیقتل او یغلب فسوف نوتیه اجراً عظیماً»

محضر مبارک ولی امر مسلمین، حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (دامت برکاته)

سلام و درود خانواده شهید مدافع حرم، پاسدار سرافراز اسلام، مجتبی کرمی را از همدان قهرمان پرور پذیرا باشید.

آقاجان!

اینک که پاره تنمان به تأسی از فرمانده غیور خود، سردار حسین همدانی، رخت شهادت پوشید تا آحاد مسلمانان در اقصی نقاط عالم، ردای عوام فریب و اغواکننده اسلام آمریکایی از تن بیرون کنند، اینک که خون سرخ عزیز دلمان به خندقی از خون پیوسته که عمق تاریخی آن، تا کربلا و عرض جغرافیایی آن به وسعت قلب رزمندگان و مجاهدان در خط مقدم محور مقاومت، سد نفوذناپذیری در برابر دست اندازی ایادی کفر به هویت و عزتمان ساخته است، حزنی افتخارآمیز را تجربه می کنیم.

پرچمدار نهضت کربلا در عصر حاضر!

چه باک از اینکه محرم امسال را با دفن پیکر مطهرش آغاز نموده ایم و پیش از مجتبی و بیش از مجتبی، سیاه پوش عزای سیدالشهداء(علیه السلام) هستیم و در این تاسوعا و عاشورا، همراه با دختر سه ساله شهیدمان، حرکت در گردنه ای از زمان را شاهدیم که از پس مصائب آن، طلوع خورشیدی عالم تاب مشهود خواهد بود.

امید دل مظلومان از سوریه تا عراق و یمن! سرت سلامت، جانمان به فدایت، عظمت و شکوه خلق شده در تشییع سردار همدانی و سایر مدافعان حرم که مدال تحسین نایب امام زمانمان را دریافت کرد، آمادگی عباس ها و علی اکبرهایی را نشان می دهد که برای دریافت اذن ورود به میدان، سر از پا نمی شناسند و غریو لبیک یا حسینشان، باطل السحر افسون استکبار بر گوش سربازان نیابتی فعال در عرصه های متنوع نبرد سرنوشت ساز حق و باطل شده است.

رهبر دشمن شکن و عزت آفرین!

حال که در باغ شهادت باز است و امانت های گرانقدر پیامبر اعظم و اهل بیت عصمت و طهارت (صلوات الله علیهم)، با خون باید پاسداری شوند، پا در رکابت، آماده ایم، اذن میدانمان بده. ما هم برایت مجتبای دیگری خواهیم بود... اما این بار و در این کربلای جدید، زمین را با فرماندهی شما از لوث وجود یزیدیان پاک خواهیم کرد تا پرچم را با افتخار به دست مولایمان بسپاری.

تاسوعای محرم الحرام سال 1437 هجری قمری

خانواده شهید مجتبی کرمی

به گزارش مهر، شهید مجتبی کرمی عضو گردان ۱۵۴ تکاور حضرت علی‌اکبر(ع) همدان و مدافع حرم حضرت زینب (سلام الله علیها) بود که همزمان با ایام سوگواری اباعبدالله به کاروان شهدای عاشورای امام حسین(علیه السلام) پیوست و پیکر وی در زادگاهش (همدان) به خاک سپرده شد.
 

کد N1002763