پیرموذن در گفت‌وگو با ایسنا،

هرگونه سیاه نمایی برجام بعد از تایید رهبری کاری نفسانی است

برجام,تصویب برجام در مجلس,نامه رهبری به رییس‌جمهور درباره برجام

یک نماینده اصلاح طلب مجلس با تاکید بر اینکه نامه مقام معظم رهبری به رییس جمهور در مورد اجرای برجام فصل الخطاب برای همه است،‌ گفت: با تایید نهایی برجام توسط مقام معظم رهبری هرگونه سیاه نمایی برجام کاری عبث است.

کمال‌الدین پیرموذن در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) با اشاره به نامه مقام معظم رهبری به رییس جمهور در مورد اجرای برجام اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب با ذکاوت، مدیریت و حمایت قاطع از دولت و تیم باکفایت مذاکره کننده ایرانی، پرونده هسته‌ای را از اول تا آخر به سرانجام رساندند و بر همگان مسجل کردند که برجام خواست واقعی ملی است و ادامه مخالفت با آن بعد از طی روند تصویب قانونی برجام، کاری نسنجیده و سخیف و مخالف منافع ملک و ملت است.

وی ادامه داد: با تایید نهایی برجام توسط مقام معظم رهبری هرگونه سیاه نمایی برجام کاری عبث و نفسانی است و استمرار تخریب آن توسط برخی انحصارگران خود حق پندار و یا مداحان غافل جوگیر تنها در خط رهبری و مردم نبودن افراد خاص را به اثبات می‌رساند و بی مهری ملت نسبت به آنان را منجر می‌شود.

به گفته پیرموذن، تمامی کسانی که دل در گرو توسعه پرشتاب ایران اسلامی دارند بایستی جدا یار دولت در به سرانجام رساندن برجام تا نقطه نهایی آن باشند چرا که استمرار تخریب برجام را افکارعمومی برنمی‌تابد.

نماینده مردم اردبیل یادآور شد: مقام معظم رهبری تاکید کردند دولت و ملت نبایستی از خوی یزدیدی و استکباری جهان سلطه غافل باشند چرا که مسئولیت علی‌وار و حسین گونه بودن مسلمانان کشور، این امر خطیر را از همگان خواستار شده است، همچنین امام راحل فرمودند مملکتی که ولایت فقیه دارد، بن بست ندارد که این بیانات را به عینه در مراحل تصویب برجام در مجلس شورای اسلامی دیدیم.

وی در پایان تاکید کرد که عزاداری میلیونی مردم در ایام محرم به خصوص تاسوعا و عاشورای حسینی بیش از پیش چهره رحمانی و نورانی اسلام و مکتب اهل بیت و همچنین حقیقت و حقانیت نظام ایران اسلامی را نمایان و اقتدار ایرانیان را مسجل‌تر کرد؛ چرا که گریه بر حسین، رسوایی همه یزیدیان اعصار و قابیلیان نسل‌ها را کلید می‌زند و روح و جان انسان را صیقل می‌دهد.

انتهای پیام

کد N1002509