عضو فراکسیون رهروان در گفتگو با مهر:

دولت پیگیر رفع مشکلات کشور در شرایط پسابرجام باشد

سیاسی

عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس گفت: ما به آینده تصویب طرح برجام امیدوار هستیم و می‌دانیم در کشور اتفاقات بزرگی خواهد افتاد. دولت هم باید پیگیر رفع مشکلات کشور در این شرایطباشد.

بهروز نعمتی عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره اینکه بعد از تصویب طرح برجام در مجلس باید منتظر چه اتفاقات خوشایندی در کشور باشیم؟ گفت: باید دولت پیگیر رفع مشکلات موجود در کشور باشد.

وی افزود: معضل اشتغال در کشور بسیار جدی و رونق اقتصادی مساله مهمی است؛ مسائل اجتماعی متعددی وجود دارد که با تصویب طرح برجام، دولت باید برای رفع آنها تصمیمات جدی بگیرد.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس ادامه داد: دولت باید برای حل مشکلات، برنامه‌ریزی کرده و مجلس هم بدون شک از دولت پشتیبانی می‌کند تا مشکلات موجود در جامعه بخصوص مساله اشتغال، معیشت و اقتصاد برطرف شود.

نعمتی درباره اینکه عمر کوتاهی از مجلس نهم باقی مانده و آیا باید منتظر بود که در چند ماه باقی مانده از عمر مجلس، شاهد این گام‌های مهم و اتفاقات خوشایند باشیم؟ یادآور شد: حتما این اتفاقات خوب در مجلس نهم رخ خواهد داد، ما به آینده تصویب طرح برجام امیدوار هستیم و می‌دانیم در کشور اتفاقات بزرگی خواهد افتاد.

کد N1001428