بشار الجعفری:

حمایت تمام‌قد آمریکا و انگلیس از جنایت‌های اسرائیل محکوم است

سیاسی

«بشار الجعفری» نماینده دائم سوریه در سازمان ملل حمایتهای آمریکا، انگلیس و دولت‌های عربی حوزه خلیج فارس از جنایتهای صهیونیستها علیه مردم فلسطین را محکوم کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه لبنانی العهد، «بشار الجعفری» نماینده دائم سوریه در سازمان ملل در سخنانی با اشاره به حمایت های گسترده آمریکا، انگلیس و دولت های عربی حوزه خلیج فارس از جنایت های رژیم صهیونیستی علیه مردم فلسطین، این اقدام را به شدت محکوم کرد.

بر اساس این گزارش، وی در این زمینه گفت: دولت های حامی اسرائیل تلاش می کنند تا با سرپوش نهادن بر جنایت های آن علیه مردم فلسطین، به اهداف خود در سرزمین های اشغالی جامه عمل بپوشانند.

نماینده دائم سوریه در سازمان ملل ضمن «مهم» خواندن مسأله فلسطین در منطقه، تأکید کرد: هرگاه که اسرائیل جنایت های خود علیه فلسطینیان را شدت می بخشد، شاهد فرافکنی های مسئولان تل آویو در این خصوص هستیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به حمایت های مالی و تسلیحاتی برخی کشورهای عربی و غربی از تروریست های تکفیری در سوریه گفت: این کشورها با تسلیح تروریست های تکفیری در سوریه ضمن دخالت در امور داخلی ما، حل سیاسی بحران کشور را با چالش جدی مواجه کرده اند.

کد N1000701