در بیانیه جامعه اسلامی مهندسین تأکید شد؛

نامه رهبر انقلاب درباره برجام راه اختلاف‌افکنی‌ها را مسدود کرد

سیاسی

جامعه اسلامی مهندسین در بیانیه‌ای، نامه رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره برجام را موجب مسدود کردن راه هرگونه اختلاف‌افکنی دانست.

به گزارش خبرگزاری مهر، جامعه اسلامی مهندسین درباره نامه رهبر معظم انقلاب اسلامی به رئیس‌جمهور برایاجرای برجام، بیاینه‌ای صادر کرده است. متن کامل بیانیه جامعه اسلامی مهندسین به شرح زیر است:

«خداوند متعال را شاکریم که لطف بی‌کرانش را با نعمت رهبری و ولایت‌فقیه بر ملت بزرگ و حماسه‌ساز ایران اسلامی جاری نموده است. نعمتی که بنا به فرمایش بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام روح الله (ره)، به شرط پشتیبانی ملّت، مملکت ما را از آسیب دشمنان حفظ خواهد کرد. نقش بی بدیل رهبری معظم انقلاب در تمامی نقاط حساس تاریخ انقلاب اسلامی بعد از رحلت امام راحل(ره) حافظ وحدت و راه‌گشای ملت بزرگ و مسئولین نظام جمهوری اسلامی ایران بوده است و اکنون در یکی از برهه‌های  حساس حیات طیبه انقلاب اسلامی، بار دیگر شاهد بصیرت و روشنگری رهبر معظم انقلاب اسلامی در برخورد با موضوع مهم توافق هسته‌ای بودیم.

مقام معظم رهبری با پیش‌بینی شایسته اتّفاقات سال جاری، در ابتدای این سال بر عنوان و شعار همدلی و همزبانی تأکید فرمودند. این رویکرد معظم‌له در نخستین روزهای سال ۱۳۹۴ نشان از اتّفاقات مهم در جغرافیای سیاسی جمهوری اسلامی ایران بود. ثمره راهبرد «نرمش قهرمانانه » کشیدن خط بطلان بر پروژه ایران هراسی و پیگیری رفع تحریم‌های ظالمانه و ناحق علیه ملّت رشید ایران و حفظ دستاوردهای بزرگ هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران بوده است.

اکنون و با به سرانجام رسیدن بررسی‌های نهادهای ذیربط در خصوص توافق‌نامه هسته‌ای، دستورات فرمانده کل قوا پیرامون اجرای برجام، تکلیف همه کارگزاران نظام را در رابطه با برجام روشن کرد و راه هرگونه اختلاف‌افکنی را مسدود ساخت. حالا و برمبنای فرامین رهبر معظم انقلاب لازم است اختلافات گذشته میان موافقین و منتقدین کنار گذشته شود و بر اجرای مطلوب برجام در چارچوب عزتمندانه مشخص شده توسط مجلس شورای اسلامی و رهبری معظم انقلاب کوشیده شود و با حفظ وحدت و پرهیز از ایجاد دودستگی در برخورد با این موضوع، راه نفوذ دشمنان انقلاب اسلامی بسته شود.

جامعه اسلامی مهندسین ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان امام حسین علیه‌السلام به پیشگاه مقدس حضرت ولی‌عصر(ارواحنا له‌الفداء) و مقام معظم رهبری و شیعیان جهان علی‌الخصوص ملّت عاشورایی ایران، بر حمایت از خطوط قرمز ترسیم شده توسط رهبر معظم انقلاب در اجرای برجام تأکید نموده و همه مسئولین دست‌اندرکار این موضوع مهم را به اجرای دقیق فرامین معظم‌له و حرکت بر مسیر وحدت حول محور ولایت و حمایت از دستاوردهای ارزشمند نظام جمهوری اسلامی ایران سفارش می‌نماید.

جامعه اسلامی مهندسین»

کد N1000353