معاریو: سربازان ما که از فلسطینیان بی‌سلاح فرار می‌کنند مقابل حزب الله چه می‌کنند؟!

فلسطين

روزنامه عبری زبان معاریو در خصوص تصویر شهرک‌نشینی که به اشتباه اینکه فلسطینی است، به ضرب گلوله سربازان رژیم صهیونیستی کشته شد، نوشت: اتفاقی که رخ داد فاجعه‌ای در قدس است...یک یهودی به اشتباه کشته شده است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، روزنامه عبری زبان معاریو به نقل از خبرنگار شبکه 10 تلویزیون رژیم صهیونیستی در واکنش به وقایع اخیر قدس و کرانه باختری نوشت: اگر سربازان ما از حمله فلسطینیان بی‌سلاح فرار می‌کنند پس در برابر حزب الله چه خواهند کرد؟

رسانه‌های صهیونیستی چهارشنبه شب اعلام کردند که یک عملیات بزرگ مقاومتی در خیابان برمیاهو در قدس اشغالی به وقوع پیوسته و نظامیان صهیونیست موفق شده‌اند مجری این عملیات را از پا در آوردند اما دقایقی بعد مشخص شد که فرد کشته شده صهیونیست است نه فلسطینی.

این چندمین مورد از کشتن صهیونیست‌ها به طور اشتباه است، به طوری که قبلا نیز شاهد چنین حوادثی بودیم و نظامیان صهیونیست تاکنون چندین مرتبه اقدام به تیراندازی به سمت صهیونیست‌ها و حتی هلاکت آنها کرده‌اند به گمان اینکه فلسطینی هستند و قصد اجرای عملیات شهادت طلبانه را دارند.

تمامی این اقدامات بیانگر شیوع بیماری هیستری در میان صهیونیست‌ها و سرخوردگی آنها از افزایش عملیات‌های شهادت طلبانه جوانان قهرمان فلسطینی است و اکنون صهیونیست‌ها از هر شی ء جنبنده‌ای در اطراف خود وحشت دارند و برای دفاع از خود حتی به یکدیگر هم رحم نکرده و همدیگر را می‌کشند.

در این راستا روزنامه معاریو نوشته است: میزان مراجعه اسرائیلی‌ها به مراکز روان درمانی طی روزهای اخیر رشد 100 درصدی را ثبت کرده است.

همچنین رئیس ستاد مشترک ارتش صهیونیستی اعلام کرد که نهاد تحت فرمانش برای توقف انتفاضه کنونی که از آغاز ماه جاری در کرانه باختری، قدس و نوار غزه شروع شده است هیچ راه حل نظامی روشنی ندارد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، گادی آیزنکوت، رئیس ستاد مشترک ارتش صهیونیستی در مصاحبه با شبکه دوم تلویزیون رژیم صهیونیستی ابراز داشت: مجریان اقدامات اخیر علیه صهیونیست‌ها، نه یک گروه سازمان یافته هستند و نه عضو یک حزب خاص.

وی با این ادعا که ارتش صهیونیستی به دنبال تامین امنیت و بازگرداندن آرامش به منطقه است، گفت: «ما برای وضعیت کنونی یک راه حل پیدا می‌کنیم ولی این کار نیاز به مقداری زمان دارد.»

انتهای پیام

کد N1000252