سردار نقدی:

بسیج در تولی از رهبری و تبری با دشمنان اسلام سرآمد است

سیاسی

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: بسیج یعنی نیرویی که در تولی و اطاعت از رهبری و درتبری و دشمنی با دشمنان اسلام سرآمد است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اینترنتی بسیج، سردار نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین امروز در مراسم اختتامیه اولین دوره آموزشی سردار سرلشگر شهید حاج حسین همدانی که در جمع فرماندهان حوزه های مقاومت بسیج مساجد و محلات سراسر کشور، شرکت و به سوالات فرماندهان پاسخ داد.

سردار نقدی با گرامی داشت ایام شهادت حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و یاران با وفایشان، از همه فرماندهان حوزه بسیج مساجد و محلات تقدیر کرد و گفت: شما در خط مقدم جهاد نرم با دشمن هستید و برای انقلاب و پیشرفت ارزش ها به صورت شبانه روزی مجاهدت می کنید.

وی در پاسخ به سوال یکی از فرماندهان حوزه در رابطه با دو مولفه کمیت و کیفیت در بسیج اظهار داشت: باید در بسیج کمیت توأم با کیفیت همراه باشد. امام راحل آن روز که دستور تشکیل بسیج مردمی را داد، عنوان بسیج ۲۰ میلیونی را بیان کردند که این خود به معنای کمیت است.

رییس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه با بیان اینکه خیلی از اقشار مردم علاقه دارند تا در بسیج مساجد و محلات شرکت کنند افزود: بسیج یعنی نیرویی که در تولی و اطاعت از رهبری و درتبری و دشمنی با دشمنان اسلام سرآمد است. خیلی از اقشار علاقه‌مند هستند که در بسیج حضور داشته باشند باید از آنها هم دعوت کنیم تا در این موج عظیم خروشان و انقلابی سهیم باشند.