طی ۲۴ ساعت گذشته اتفاق افتاد؛

هدف قرار گرفتن ۸۳ موضع تکفیریها در سوریه توسط جنگنده‌های روسی

سیاسی

وزارت دفاع روسیه با صدور بیانیه ای اعلام کرد که جنگنده‌های ارتش این کشور طی ۲۴ ساعت گذشته ۸۳ مرکز وابسته به تکفیریها در نقاط مختلف سوریه را هدف قرار داده اند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه النشره، وزارت دفاع روسیه امروز چهارشنبه در خصوص آخرین تحولات مربوط به دخالت نظامی این کشور در سوریه بیانیه صادر کرد.

بر اساس این گزارش، در بیانیه این وزارتخانه آمده است که طی ۲۴ ساعت گذشته، ۸۳ مرکز وابسته به تکفیریها در نقاط مختلف سوریه توسط جنگنده های روسی هدف قرار گرفتند.

این وزارتخانه همچنین اعلام کرد که یک پایگاه بزرگ وابسته به تروریست های تکفیری جبهه النصره را در منطقه «خان الشیخون» واقع در ادلب هدف قرار داده و نابود کرده است.

در بیانیه وزارت دفاع روسیه همچنین آمده است که تروریست های تکفیری داعش و جبهه النصره هم اکنون در حال رایزنی با یکدیگر به منظور رسیدن به وحدت جهت مقابله با دولت و ارتش سوریه هستند.

به گزارش مهر، روسیه از چهارشنبه مصادف ۳۰ سپتامبر  سال جاری، اعلام کرد که در راستای قوانین بین المللی و بنا به درخواست دولت مشروع سوریه حملات هوایی خود به تروریست های تکفیری داعش در این کشور را آغاز می کند.