تاجگردون:

اختصاص 1500 میلیارد تومان به شرکت‌های دانش بنیان کشور

سیاسی

رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: در سال جاری به شرکت‌های دانش بنیان 1500 میلیارد تومان اختصاص داده شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه کهگیلویه و بویراحمد، غلامرضا تاجگردون در آیین رونمایی از 45 رشته و بین رشته‌ای و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد گچساران افزود: حضور دکتر میرزاده در دانشگاه کشور باعث نجات دانشگاه‌های آزاد شد به طوری که از سوی مجلس از وی تقدیر شده است.

وی بیان کرد: در سال جاری به شرکت های دانش بنیان 1500 میلیارد تومان اختصاص داده شده است.

رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی تصرح کرد: با توجه به نبود پارک فناوری و شرکت‌های دانش بنیان از این بودجه هیچ گونه مبلغی به استان کهگیلویه و بویراحمد تعلق نخواهد گرفت.

غلامرضا تاجگردون عنوان کرد: به مراکز علمی باید با یک دید تلفیقی در جامعه نگاه کرد تا دانشگاه‌ها آسیب ندیده و رو به رشد روزافزون گام بردارند.

وی ادامه داد: در یک مقطع زمانی بحرانی در دانشگاه آزاد اسلامی گچساران به وجود آمد که تعداد دانشجویان این مرکز از 12 هزار نفر به 4000 دانشجو رسید.

رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: با تلاش رییس این مرکز و پرسنل آن این دانشگاه از شرایط بحران خارج و به مرحله سودآوری رسیده است.

تاجگردون بیان کرد: به زودی آیین نامه مجله ادبیات این دانشگاه که مراحل مجوز آن طی شده است به چاپ می رسد.

وی افزود: شهرک فناوری آزاد شفا که مراحل مجوز آن طی شده است در ساختمان شماره 3 دانشگاه آزاد گچساران راه اندازی خواهد شد.

رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی گچساران 117 نفر عضو تمام وقت و 50 نفر نیمه وقت دارد.

تاجگردون عنوان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی گچساران توانسته در مقاطع کاردانی 478 دانشجو، 3857 دانشجو در مقطع کارشناسی، 1291دانشجو در مقطع ارشد و 23 دانشجو در مقطع دکترا را در سال جاری پذیرا شود.

انتهای پیام

کد N999535