یک فعال سیاسی :

دولت نامه رهبری را اهرم تقویت کننده خود بداند

انرژي هسته‌يي,هسته‌‌يي,برجام

یک فعال سیاسی گفت: دولت و رئیس جمهور، نامه رهبری در مورد برجام را به عنوان کمک و پشتوانه خود و اهرم کمک کننده، تقویت کننده و هدایت کننده بدانند و نه مانعی بر سر راه.

نورالله حیدری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران ( ایسنا)، با تاکید بر اینکه دولت می‌تواند منویات و ملاحظات مقام معظم رهبری در مورد برجام که در نامه اخیرشان به رئیس جمهور متذکر شده‌اند، را عملی کنند، اظهار کرد: رهبری همواره با نگاهی واقع بینانه از دولت حمایت کرده‌اند و دولت و رئیس جمهور باید این اقدام رهبری را اهرمی تقویت کننده و حمایت کننده برای خود بدانند.

این نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خدا را شکر مقام معظم رهبری همواره هوشمندانه در مقاطع حساس در جهت حفظ منافع و اقتدار ملی و کیان نظام جمهوری اسلامی وارد میدان می‌شوند و هر جا صلاح بدانند موضع گیری می‌کنند، تصریح کرد: تجربه نشان داده، طرف مقابل ما واقعا عهدشکن است و به قول و قرار خود پایبند نیست و از ظرفیت‌های بین‌المللی در جهت منافع خود استفاده می‌کند و همواره در راه باطل خود مصر است و کوتاه نمی‌آید و به شدت بهانه گیر است.

وی با بیان اینکه آقای روحانی و دولت همواره در تبعیت از رهبری و پیروی از منویات ایشان اقدام می‌کنند، گفت: دولت باید تذکرات مقام معظم رهبری را مشفقانه قلمداد کند و نصب العین خود قرار دهد.

حیدری با بیان اینکه رهبری دلسوز نظام است و می‌خواهد کار به سرانجام برسد اما نه به هر قیمتی، افزود:‌ دولت می‌تواند به نامه و تذکرات رهبری جامه عمل بپوشاند و چنانچه مواردی پیش آید و برجام به شکل مورد انتظار دولت انجام نشود، قطعا اطمینان داشته باشد با نگرش و هدایت‌های رهبری به شکل دیگری به نفع شرایط کشور، جبران خواهد شد.

انتهای پیام

کد N999503