کوهکن در گفتگو با مهر:

لاریجانی با اصولگرایان در انتخابات همراهی مثبتی خواهد داشت

سیاسی

رئیس ستاد انتخابات جبهه پیروان با بیان اینکه وقتی که پای روحانیت وسط باشد، بسیاری از مشکلات در جریان اصولگرایی تعدیل می‌شود گفت: پیش‌بینی ما از همراهی لاریجانی با اصولگرایان برای انتخابات مثبت است.

محسن کوهکن رئیس ستاد انتخابات جبهه پیروان خط امام و رهبری در گفتگو با خبرنگار مهر در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه پروسه تشکیل شورای هماهنگی اصولگرایان در چه مرحله‌ای قرار دارد؟، اظهار کرد: تشکیل شورای هماهنگی با محوریت روحانیت در حال پیگیری است و البته دعوت از اشخاص حقیقی و حقوقی اصولگرا یک مسئله وقت‌گیر محسوب می‌شود تا فردی و گروهی از قلم نیفتد.

وی افزود: فکر می‌کنم که دوستان اصولگرا در خصوص تشکیل شورای هماهنگی به نتایجی رسیده باشند و به زودی تصمیم بگیرند.

کوهکن گفت: من پیش‌بینی دقیقی از زمان تشکیل این شورا نمی‌توانم داشته باشم، ولی اقداماتی که همه اصولگرایان انجام می‌دهند مقداری وقت‌گیر است و امروز هم مراحل تشکیل شورای هماهنگی در حال طی شدن است و فکر می‌کنم به زودی به نتایجی خواهند رسید.

رئیس ستاد انتخابات جبهه پیروان خط امام و رهبری در پاسخ به این سئوال که آیا از طیف علی لاریجانی برای حضور در شورای هماهنگی اصولگرایان دعوت به عمل آمده است یا خیر؟، تصریح کرد: دوستان با همه طیف‌ها و سلیقه‌ها در تماس هستند، نظرات همگان را گرفته‌اند و دنبال می‌کنند.

وی با بیان اینکه وقتی که پای روحانیت وسط باشد، به صورت طبیعی بسیاری از مسائل و مشکلات در جریان اصولگرایی تعدیل می‌شود گفت: آقای لاریجانی به جایگاه روحانیت اعتقاد زیادی دارد.

کوهکن اظهار کرد: پیش‌بینی ما از همراهی لاریجانی با قاطبه اصولگرایان و روحانیت برای انتخابات مجلس مثبت است و امروز نیز شورای هماهنگی اصولگرایان با پشتیبانی روحانیت در حال شکل‌گیری است.