با دستیابی به تمام اهداف از پیش تعیین شده؛

رزمایش مشترک «محرم» ارتش جمهوری اسلامی ایران پایان یافت

سیاسی

رزمایش مشترک محرم ارتش جمهوری اسلامی ایران با دستیابی به تمامی اهداف از پیش تعیین شده و با نظارت کارشناسان مجرب ستاد کل نیروهای مسلح با موفقیت پایان یافت.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی ارتش، رزمایش مشترک محرم ارتش جمهوری اسلامی ایران با دستیابی به تمامی اهداف از پیش تعیین شده و با نظارت کارشناسان مجرب ستاد کل نیروهای مسلح با موفقیت پایان یافت.

این رزمایش پس از دو روز انجام عملیات های پیچیده و متعدد زمینی، هوایی و پدافندی با دستیابی به تمامی اهداف رزمایش، شناسایی نقاط قوت و ضعف، انتقال تجربه به کارکنان جوان، بهره گیری از تازه ترین و علمی ترین فنون تاکتیکی و رزمی روز دنیا با موفقیت پایان یافت.

ایجاد میدان های مین و موانع مهندسی و اجرای تخریبات و انفجارات تاکتیکی توسط یگان های مهندسی رزمی نزاجا، اجرای آتش پرحجم یگان های توپخانه ای سنگین و نیمه سنگین نیروی زمینی و عملیات اسلینگ و تخلیه مجروحان و تجهیزات و ادوات رزمی همراه با شلیک موشک های بهینه سازی شده «تاو» توسط بالگردهای هجومی هوانیروز علیه اهداف از پیش تعیین شده و در پشتیبانی از یگان های واکنش سریع نیروی زمینی ارتش بخش دیگری از عملیات های موفق اجرا شده در روز دوم و پایانی این رزمایش بزرگ و مشترک بود.