• ۵بازدید
یک نماینده مجلس تاکید کرد

مداحی‌ها سیاسی نشود!

مداحي,انتخابات مجلس دهم

نماینده مردم سمنان در مجلس با تاکید بر این که طرح مسائل انتخاباتی در مراسم‌های سوگواری پسندیده نیست، گفت: مداحان هم باید ضمن توازن در مساله دیانت و سیاست، مداحی‌ها را سیاسی نکنند.

علیرضا خسروی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان این که قیام امام حسین(ع) سیاست و دیانت را با هم داشت، اظهار کرد: معتقدم باید این دومولفه از توازن برخوردار باشد ضمن این که مداحان در مراسم‌های عزاداری هم این توازن را باید رعایت کنند و تمام عزاداری و مداحی‌ها سیاست نشود.

وی با اشاره به این‌که اگر دیانت و سیاست به صورت متوازن باشد کارها درست پیش می‌رود خاطرنشان کرد: البته پسندیده نیست که در شرایط فعلی که به انتخابات نزدیک می‌شویم در این‌ مراسم‌ها مسائل انتخاباتی مطرح شود.

نماینده مردم سمنان در مجلس تصریح کرد: مطرح کردن مباحث انتخاباتی زمان خودش را دارد و مردم هوشیار تر از این هستند که بخواهند به این چیزها گوش دهند زیرا مسائل انتخابات زمان و موقعیت خودش را می‌طلبد.

خسروی با تاکید بر این که اکنون زود است که فضا انتخاباتی شود، گفت: در هر صورت الآن بیش‌تر باید مسائل و چیستی قیام عاشورا و پیامی که در ظلم‌ستیزی داشت مطرح و به این موضوع پرداخته شود.

انتهای پیام

وبگردی