یک نماینده مجلس تاکید کرد

مداحی‌ها سیاسی نشود!

مداحي,انتخابات مجلس دهم

نماینده مردم سمنان در مجلس با تاکید بر این که طرح مسائل انتخاباتی در مراسم‌های سوگواری پسندیده نیست، گفت: مداحان هم باید ضمن توازن در مساله دیانت و سیاست، مداحی‌ها را سیاسی نکنند.

علیرضا خسروی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان این که قیام امام حسین(ع) سیاست و دیانت را با هم داشت، اظهار کرد: معتقدم باید این دومولفه از توازن برخوردار باشد ضمن این که مداحان در مراسم‌های عزاداری هم این توازن را باید رعایت کنند و تمام عزاداری و مداحی‌ها سیاست نشود.

وی با اشاره به این‌که اگر دیانت و سیاست به صورت متوازن باشد کارها درست پیش می‌رود خاطرنشان کرد: البته پسندیده نیست که در شرایط فعلی که به انتخابات نزدیک می‌شویم در این‌ مراسم‌ها مسائل انتخاباتی مطرح شود.

نماینده مردم سمنان در مجلس تصریح کرد: مطرح کردن مباحث انتخاباتی زمان خودش را دارد و مردم هوشیار تر از این هستند که بخواهند به این چیزها گوش دهند زیرا مسائل انتخابات زمان و موقعیت خودش را می‌طلبد.

خسروی با تاکید بر این که اکنون زود است که فضا انتخاباتی شود، گفت: در هر صورت الآن بیش‌تر باید مسائل و چیستی قیام عاشورا و پیامی که در ظلم‌ستیزی داشت مطرح و به این موضوع پرداخته شود.

انتهای پیام

کد N996523