محمد غرضی:

با تدابیر مسئولان در پسا تحریم وضعیت اقتصادی بهتر می‌شود

پساتحریم

یک فعال سیاسی با اشاره به شرایط کشور در دوران پسا تحریم اظهار کرد: ان شاء الله با تدابیر مسئولان در پسا تحریم وضعیت اقتصادی بهتر می‌شود.

سید محمد غرضی در گفت‌وگو با خبرنگار خبررگزارری دانشجویان ایران (ایسنا)، با تاکید بر اینکه پس از لغو تحریم‌های ظالمانه اروپا و آمریکا شرایط بسیار مناسبی در کشور حاکم می‌شود، اظهار کرد:‌ان شاء الله در شرایط فعلی با اقدامات و سیاست‌هایی که مسئولین اتخاذ خواهند کرد، امیدواریم شاهد رونق در تولید و وضعیت اقتصادی کشور باشیم.

وی با اشاره به بسته سیاست‌های اقتصادی دولت یازدهم برای شرایط پسا تحریم، با انتقاد از برخی از بندهای این بسته گفت: سیاست‌هایی که 4 وزیر اقتصادی دولت برای خروج کشور از رکود اتخاذ کرده‌اند کارآمد نخواهد بود، چرا که طی این سیاست‌ها مبلغ زیادی پول به بازار تزریق می‌شود.

این فعال سیاسی با تاکید بر این که متاسفانه با اجرای بسته اقتصادی دولت برای خروج از رکود، کمکی به تولید نمی‌شود، افزود: تنها در صورتی وضعیت مردم بهتر می‌شود که به تولید توجه ویژه‌ای شود.

غرضی اظهار کرد: تولید هیچ گاه با روش‌های دولت‌های قبل که سعی داشتند با تزریق پول و دلار وضعیت آن را ارتقاء دهند، بهبود نمی‌یابد.در همین راستا دولت یازدهم باید بکوشد تا با فراموش کردن سیاست‌های قبلی حمایت‌هایی ویژه و منطقی از بخش تولید داشته باشد.

وی با تاکید بر اینکه دولت نباید بیشتر از درآمدهای خود هزینه کند، خاطر نشان کرد‌: چنانچه دولت روش‌های غلط گذشته را فراموش کند و به گونه‌ای حرکت کند که از بدهی‌های دولت بکاهد، کشور در وضعیت فعلی در شرایط پسا تحریم قرار می‌گیرد.

انتهای پیام

کد N996113