مدیرعامل خبرگزاری دانشجویان ایران:

بی‌طرفی در انتخابات برای ایسنا یک اصل است

مدیرعامل خبرگزاری دانشجویان ایران در سفر یک‌روزه به اهواز از منطقه خبری ایسنا در خوزستان بازدید و با خبرنگاران این رسانه دیدار کرد.

به گزارش خبرنگار بخش رسانه خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خوزستان، دکتر علی متقیان در این بازدید که با حضور رییس و معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی استان همراه بود‏، بر ویژگی‌های این رسانه مبنی بر امانتداری، صداقت و فهم و درک درست مطلب تأکید کرد و آن را دارای ارزش بالا و لطف خدا به این خبرگزاری دانست.

وی با اشاره به این‌ که ایسنا تنها خبرگزاری در ایران است که خط مشی خود را اعلام کرده و روی سایت قرار داده است‏، اظهار کرد: ما دارای خط مشی مشخص هستیم و ویژگی خاص ایسنا بی‌طرفی است. درست است که هر یک از ما از نظر فکری اعتقاداتی دارد که قابل احترام هستند اما در کار خبری و در ایسنا بی‌طرف هستیم؛ چرا که به دو ویژگی امانت و صداقت پایبند و در خط مقام معظم رهبری هستیم و در جهت منافع نظام جمهوری اسلامی قلم می‌زنیم.

متقیان با اشاره به انتخابات پیش‌روی مجلس شورای اسلامی‏، درخصوص رویکرد ایسنا تأکید کرد: ما مجلسی می‌خواهیم که در شأن جمهوری اسلامی و متشکل از نیروهای متعهد و متخصص بوده و از نظر علمی بار زیادی داشته باشد‎؛ اگر یک کاندیدا از نظر ایمان و اعتقاد‏، یک فرد متدین و مقبول اما غیرعلمی باشد‏، مورد قبول نیست؛ چرا که هر کمیسیون در مجلس تخصص خود را می‌طلبد.

مدیرعامل خبرگزاری دانشجویان ایران خاطرنشان کرد: ما به دنبال مجلس متعهد و متخصص هستم. بی‌طرفی در انتخابات برای ما یک اصل است. مشارکت و حضور فعال و حداکثری در انتخابات هدف ما و این همان خواسته نظام جمهوری اسلامی است به همین دلیل باید در میان مردم شور و شوق برای حضور در انتخابات را ایجاد کرد.

به گزارش ایسنا، علی متقیان صبح امروز - دوشنبه - در سفر به اهواز پس از حضور در یادمان شهدای گمنام دانشگاه علوم پزشکی اهواز‏‏، دیدار با هیات‌ رییسه جهاد دانشگاهی و رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی خوزستان‏، در ایسنای خوزستان حضور یافت.

وی همچنین ظهر امروز در بازدید از دانشگاه شهید چمران اهواز با سرپرست این دانشگاه دیدار و گفت‌وگو کرد.

انتهای پیام

کد N995531