یک عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:

آزمایش موشکی عماد نشان داد ایران زیر پای 1+5 فرش قرمز پهن نکرده است

موشک عماد

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار کرد: انجام آزمایش موشکی عماد نشان داد ایران زیر پای 1+5 و آمریکا فرش قرمز پهن نکرده است.

صفر نعیمی‌رز در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) با اشاره به فضاسازی رسانه‌های غربی درخصوص آزمایش موشکی عماد گفت: این آزمایش نشان‌دهنده نهایت اقتدار و عزت ملت ایران بود که دلگرمی خوبی برای کشورهای مسلمان به خصوص کشورهایی که موج بیداری اسلامی در آن‌ها شکل گرفته یا در حال شکل گرفتن است، ایجاد کرد.

وی ادامه داد:‌ جمهوری اسلامی و مردم کشورمان به این عمل رزمندگان عزیز افتخار می‌کنند و این آزمایش بزرگ نعمتی الهی برای کشورمان بوده است و قطعا دشمنان ایران اسلامی از این موضوع عصبانی هستند که باید هم عصبانی باشند و می‌گوییم از این عصبانیت بمیرند.

نماینده مردم آستارا در مجلس ضمن تاکید بر ارتقای توان دفاعی کشور خاطرنشان کرد: سیاست جمهوری اسلامی ممکن است از سوی دشمنان این‌گونه تعبیر شود که در شرایط فعلی و با انجام توافق هسته‌ای و تصویب برجام نباید چنین آزمایش‌هایی انجام شود اما از نظر ما چنین آزمایش‌هایی به جا و حکم الهی است و کارگزاران نظام از این قضیه ناآگاه نبودند.

نعیمی‌رز همچنین اظهار کرد: این آزمایش موشکی قطعا پاسخ دندان‌شکنی برای آن‌هایی بود که می‌گفتند ایران زیر پای 1+5 و آمریکا فرش قرمز پهن کرده که امروز فهمیدند جمهوری اسلامی منافع و مصالح عموم را هیچ موقع زیر پا نمی‌گذارند.

انتهای پیام

کد N994618