دبیر کل حزب موتلفه اسلامی:

مردم از رونمایی شهر موشکی سپاه احساس غرور می‌کنند

سپاه پاسداران,سپاه,حزب موتلفه اسلامي,صنعت موشکی,موشک عماد

دبیر کل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به توان غرورانگیز موشکی ایران گفت: مردم از رونمایی شهر موشکی سپاه احساس غرور می‌کنند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، محمد نبی حبیبی که در پایان نشست دبیران حزب موتلفه اسلامی سخن می‌گفت، افزود: آزمایش موشک بالستیک عماد و سپس رونمایی از شهر موشکی سپاه موجی از شادی و غرور در میان مردم و حامیان انقلاب در منطقه را برانگیخت. این قدرت‌نمایی در برابر آمریکا و رژیم صهیونیستی مورد تحسین همگان بود.

وی با اشاره به واکنش دشمنان اسلام و ایران در برابر رونمایی از شهرهای موشکی در سراسر کشور، اظهار کرد: کاخ سفید و وزارت‌خارجه آمریکا اعلام کردند نمایش این اقتدار مغایر قطعنامه سازمان ملل است و ممکن است واکنش در شورای امنیت نشان دهند. در مقابل، وزارت خارجه ایران قبل از این هم گفته بود ما قطعنامه در مورد ایجاد محدودیت برای فعالیت‌های نظامی به ویژه موشکی را قبول نداریم یا به تعبیری آن را ورق پاره نامیدند.

دبیر کل حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: دنیا باید بداند ما در دفاع از کشور و تمهید و تجهیز امنیت کشور مصمم هستیم. مردم ما همگی در پشت سر مقامات دفاعی کشور ایستاده‌اند و از آنها حمایت می‌کنند.

حبیبی با اشاره به تحولات عظیمی که در منطقه صورت گرفته است، تصریح کرد: اوضاع عراق و سوریه و یمن و بحرین نشان می‌دهد که دشمن اسلام و مسلمانان در موضع ضعف قرار دارند هر چند تحت پوشش تروریسم به امنیت ما هجوم ‌آورده و اقدامات ما هم پیشدستانه و هم بازدارنده است و باید دوراندیشی،تدبیر و ذکاوت رهبری و مسئولان نظامی به ویژه سپاه را در حفظ اقتدار ملی واقعاً ستود.

وی افزود: ائتلاف ۱+۴ در عراق و سوریه طوفانی بپا کرده است و نشان داده است اگر اراده‌ای برای برخورد با تروریسم وجود داشته باشد می‌توان منطقه رااز لوث وجود تروریستها پاک کرد. ائتلاف ضد داعش آمریکاییها یک شوخی بود و آمریکاییها در حقیقت در این مدت کمک می‌کردند که تروریستها در مناطقی که تصرف کردند استحکامات بسازند و به تقویت خود بپردازند.

حبیبی طوفان موشکی یمنی‌ها را در ضربه کاری به ارتش آل سعود و انهدام دهها فروند اف-۱۶ و تلفات سنگین نظامی به آنها یک امداد غیبی دانست و گفت: آل سعود باید منتظر ضربات مهلک‌تری باشد.

دبیر کل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به موضوع برجام و پسابرجام گفت: مصوبه مجلس در مورد برجام در ذهنیت عمومی دچار ابهام است. از هیات رئیسه مجلس جداً می‌خواهیم که رفع ابهام نماید دولت نیز باید با اقدامات شفاف خود نگرانیها را برطرف کند.

وی افزود: آنچه امروز مهم است پسابرجام است. در پسا برجام آمریکایی‌ها دنبال عملیاتی کردن پروژه‌های نرم خود علیه انقلاب اسلامی هستند.

حبیبی با اشاره به بیانات مهم رهبری در دیدار با رئیس و مدیران رسانه ملی اظهار کرد: تغییر باورها و رو در رو قرار دادن مردم به ویژه مؤمنان به انقلاب، استحاله نظام از جمله اهداف دشمن در جنگ نرم است.

وی افزود: جنگ نرم همچنان باید در دستور کار انقلابیون مومن باشد و کسی از سنگرهای نبرد نرم با دشمن بیرون نیاید. رسانه‌ها به ویژه رسانه ملی در صف مقدم این جنگ قرار دارند.

حبیبی اهتمام به اقتصاد مقاومتی را از دیگر موضوعات مهم پسابرجام توصیف کرد و گفت: مقام معظم رهبری در دیدار نخبگان فرمودند، از پیشرفت در سیاستهای اقتصاد مقاومتی خشنود نیستم. دولت باید فکری در این باره بکند. دولت باید ستاد مرکزی اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی را با حضور وزرای اقتصادی و فعالان اقتصادی بخش خصوصی تشکیل دهد و مرتب گزارش کار عملیات آنها را در این باره به مردم بدهد. مجلس باید با نظارت دقیق دولت را در این باره یاری کند و هر جا کاستی وجود دارد، وارد شود.

دبیر کل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به نخبگان اقتصادی و نخبگان علمی کشور بیان داشت: دولت گنجینه عظیمی از نیروهای انسانی را در اختیار دارد باید از آنهایی که در میدان جنگ اقتصادی با دشمن هستند حمایت کنند و آنها که بر کنار هستند به این میدان وارد کند. فقط یک عزم جهادی می‌خواهد که دولت در این میدان فعالانه وارد شود.دولت باید فقط درمان مشکلات اقتصادی را در درون کشور جستجو کند.

وی تصریح کرد: دولت پس از تصویب نامه اخیر در مجلس باید تمام توان خود را معطوف به نبرد اقتصادی با دشمن کند و حل مشکلات معیشتی مردم کند.

حبیبی با اشاره به مصوبه مجلس در مورد برجام خاطرنشان کرد: اگر محصول اجرای برجام لغو همه تحریم‌ها نباشد باید به سرعت به نقطه صفر برگردد و دستگاه دیپلماسی کشور به ویژه رئیس جمهور در این باره خود را پاسخگو ببینند.

وی با اشاره به هفته امر به معروف در آستانه تاسوعا و عاشورای حسینی ابراز داشت: ما از دولت می‌خواهیم قانون امر به معروف و نهی از منکر که همه مراحل خود را طی کرده است اجرا نماید.

دبیر کل حزب موتلفه اسلامی افزود: امیدواریم در آستانه عاشورا و تاسوعای حسینی در عراق و سوریه شاهد ریشه کن شدن تروریسم باشیم ریشه کن کردن تروریستهایی که در روش به مراتب بدتر از ابن سعد و یزید عمل می‌کنند.

حبیبی همچنین با اشاره به برگزاری مجمع عمومی یازدهم حزب مؤتلفه اسلامی تاکید کرد: مجمع عمومی یازدهم با شکوه تمام و نظم و انضباط حزبی کامل برگزار شد من از همه دست‌اندرکاران برگزاری بسیار خوب مجمع تشکر ‌کنم.

دبیر کل حزب موتلفه اسلامی افزود: عده‌ای دلسوزانه پیش‌بینی یا مغرضانه دودوزه می‌کردند که بعد از ارتحال مرحوم استاد عسکراولادی حزب مؤتلفه اسلامی دچار وقفه خواهد شد و از رونق خواهد افتاد. شکوه و عظمت بی نظیر مجمع یازدهم پاسخ قاطعی به این گروه بود که همه ما شاکر این نعمت هستیم.

وی افزود: از سفرا و میهمانان خارجی و نیز فعالان سیاسی که در مراسم افتتاحیه مجمع حضور یافتند نیز تشکر می‌کنم. امیدوارم با انتخاب شورای مرکزی جدید فصل جدیدی از فعالیت حزب در رسیدن به اهداف چشم‌انداز ۱۴۰۴ را آغاز کنیم. این مجمع با شعار مجلس کارآمد، دولت کریمه و جامعه نمونه اسلامی برگزار شد و از حضرت احدیت مسألیت می‌داریم که همه ما را در تحقق این امر مبارک یاری فرماید.

دبیر کل حزب موتلفه اسلامی در پایان در مورد فاجعه دردناک منا گفت: حزب مؤتلفه اسلامی مصراً خواستار تشکیل کمیته حقیقت یاب است یک احتمال این است که اصل فاجعه محصول رقابت‌های کثیف داخل دربار سعودی باشد. در مورد مفقودین کشور ما احتمال بازداشت یا ربوده شدن آنها می‌رود و در هر صورت خواست عامه مردم پاسخ مقتضی قاطع به دربار قرون وسطائی سعودی است.

انتهای پیام

کد N994207