تابش مطرح کرد

ردپای برجام در برنامه ششم و لایحه بودجه 95

مجلس شوراي اسلامي,برنامه ششم توسعه,بودجه 95,برجام,تصویب برجام در مجلس

عضو کمیسیون برنامه و برنامه مجلس گفت: با نهایی شدن طرح اقدام متناسب و متقابل جمهوری اسلامی ایران در اجرای برنامه جامع اقدام مشترک میان جمهوری اسلامی ایران و 1+5، دولت دغدغه‌ها و نظرات رهبری را در خصوص برجام در برنامه ششم توسعه و لایحه بودجه 95 لحاظ می‌کند.

محمدرضا تابش در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی ایسنا، گفت: دولت درصدد است دیدگاه‌های اقتصادی خود را با محوریت سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در لوایح برنامه و بودجه پیش‌بینی کند.

نماینده مردم اردکان در مجلس افزود: سخنگوی دولت هم اعلام کرده در حال تدوین سیاست‌های کلی قانون برنامه ششم توسعه است؛ نوبخت تاکید کرده این سیاست‌ها برای رسیدگی به مجلس نهم ارائه خواهد شد البته بنده بعید می‌دانم رسیدگی به این سیاست‌ها به این مجلس برسد چراکه اگر قرار بر ارائه برنامه ششم توسعه به این مجلس باشد تا قبل از 15 آذر که زمان ارائه لایحه بودجه 95 است، باید به مجلس ارسال شود.

عضو کمیسیون برنامه و برنامه مجلس با بیان اینکه امیدوارم در لایحه بودجه 95 آثار مثبت برجام، چگونگی جلوگیری از نفوذ دشمن و اجرای سیاست‌های اقتصادی مقاومتی به خوبی پیش‌بینی شود، گفت: یقینا مجلس سیاست‌های مرتبط با برجام را با محوریت دیدگاه‌های مردم و رهبری در زمینه‌های اقتصادی و فرهنگی با هدف مخدوش نشدن استقلال کشور به لایحه بودجه 95 اضافه می‌کند.

انتهای پیام

کد N993806