فرمانده نیروی دریایی سپاه:

آمادگی مقابله با هرگونه تهدیدی را داریم

سپاه پاسداران,سپاه

سردار علی فدوی گفت: برای مقابله با تهدیدات آمریکا آمادگی کامل داریم و نیروهای مسلح ما به طور کامل خود را برای هر شرایطی آماده کرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سردار علی فدوی در حاشیه مراسم بزرگداشت شهادت سردار حسین همدانی با نقل جمله‌ای از شهید بهشتی اظهار کرد: شهید بهشتی جمله‌ای دارند که در آن می‌گویند آمریکا عصبانی باش و از این عصبانیت بمیر، در تمامی زمان‌ها این حالت برای آمریکا وجود خواهد داشت و آن‌ها عصبانی و نگرانند و از هیچ اقدامی کوتاهی نمی‌کنند و ما نیز اگر قرار باشد به این ترس‌ها توجه کنیم در حال حاضر انقلاب اسلامی در این شرایط قرار نداشت.

وی همچنین درخصوص امنیت مرزهای آبی ایران اظهار کرد: با توجه به تهدیدات پیرامونی نیروهای دریایی سپاه در آمادگی کامل قرار دارند و هیچ تهدیدی شامل مرزهای آبی کشور نیست و ما نیز برای مقابله با هرگونه تهدیدات آمریکا و دشمنان و کسانی که به نیابت از آمریکایی‌ها در منطقه حضور دارند آمادگی کامل داریم.

وی همچنین افزود: نیروی دریایی سپاه آماده پاسخگویی سخت و خشن خود نسبت به هرگونه تهدیدی است و مطمئنا در هر زمانی که نیاز باشد بنا به دستورات اقدامات لازم را انجام خواهیم داد.

انتهای پیام

کد N993085