تاکید سردار ایزدی بر حفظ دستاوردهای شهید حسین همدانی

معاون امور اشراف و راهبردی مقام معظم رهبری گفت: دشمن می‌کوشد تا با ایجاد فضایی غبارآلود دستاوردهای شهید حسین همدانی و دیگر شهدای عزیزمان را از بین ببرد که باید مانع این عمل شویم.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سردار ایزدی در حاشیه مراسم بزرگداشت شهادت سردار حسین همدانی اظهار کرد: ما تاریخی داریم که سرتاسر آن بیانگر نقش امپریالیسم آمریکا و انگلیس در مسیری که طی کرده‌ایم و فراز و نشیب‌هایی که پیموده‌ایم است. ما هر کجا به غربی‌ها اعتماد کرده‌ایم آن‌ها از پشت به ما خنجر زده‌اند.

وی افزود: ما باید با توجه به تجارت تاریخی خود نگذاریم دشمنی که از در خارج کرده‌ایم از پنجره وارد کشور شود. ما باید بکوشیم انقلاب اسلامی را که در منطقه از امنیت و قدرت بالایی برخوردار است راه خود را ادامه دهد.

ایزدی با بیان اینکه دشمن می خواهد فرصت تاریخی که کشورمان در آن قرار گرفته است از ما بگیرد اظهار کرد: ما نباید بگذاریم در یک فضای غبارآلود دشمن شرایطی ایجاد کند که دستاوردهای حاج حسین همدانی و دیگر شهیدان عزیزمان از دست برود.

وی در پایان نیز با تاکید بر اینکه راه استقلال، آزادی در پیش روی ما قرار دارد اظهار کرد:‌ ما باید راه انقلاب اسلامی را که با تقدیم ده‌ها هزار شهید پیموده شده است با توجه به تجربه تاریخی خود در آینده نیز ادامه دهیم.

انتهای پیام

کد N993058