۰
سردار نقدی در پاسخ به مهر:

مرحله پسابرجام برای ما مبارزه با آمریکا و سقوط استکبار است

  • ۲۵بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: مرحله پس از برجام برای ما، مبارزه با آمریکا و سقوط کامل استکبار جهانی است.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمدرضا نقدی بعدازظهر امروز در حاشیه مراسم بزرگداشت سردار شهید همدانی در حسینیه حضرت فاطمه الزهرا (س)، در جمع خبرنگاران و در پاسخ به خبرنگار مهر درباره وظیفه نیروهای انقلابی در شرایط پس از برجام اظهارداشت: بعد از برجام، مرحله مبارزه نهایی ما با آمریکا و سقوط استکبار جهانی خواهد بود.

وی افزود: همه ما باید همت کنیم و وحدت خود را حفظ کنیم و دست به دست یکدیگر دهیم و مبارزه خود را برای نابودی استکبار ادامه دهیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: مرحله پس از برجام برای ما، مرحله سقوط استکبار جهانی است.

سردار نقدی همچنین در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره تهدیدات داعش و دیگر گروه های تکفیری علیه جمهوری اسلامی، اظهارداشت: ملت ایران ارباب داعش را که آمریکاست، فلج کرده است؛ حالا دیگر داعش چه کار می خواهد بکند؟

وی ادامه داد: قول و گنده لات داعش و تکفیری ها، خود آمریکا است که با این همه هواپیما، جنگنده، ناو و سلاح، کاری نتوانسته است انجام دهد و یکی از ابزارهایش نیز داعش است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تاکید کرد: ملت ما مقابل خود آمریکا ایستاده است؛ داعش که دیگر چیزی نیست.

وی خاطرنشان کرد: آمریکا داعش را ایجاد کرد تا امنیت صهیونیست ها را تامین کند اما به لطف خدا، هم آمریکا و هم صهیونیست ها و هم داعش نابود خواهند شد و با حرکتی که شروع شده است، سنگرهای کلیدی جهان، یکی پس از دیگری از دست آمریکا خارج می شود.

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.