سردار نقدی در پاسخ به مهر:

مرحله پسابرجام برای ما مبارزه با آمریکا و سقوط استکبار است

سیاسی

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: مرحله پس از برجام برای ما، مبارزه با آمریکا و سقوط کامل استکبار جهانی است.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمدرضا نقدی بعدازظهر امروز در حاشیه مراسم بزرگداشت سردار شهید همدانی در حسینیه حضرت فاطمه الزهرا (س)، در جمع خبرنگاران و در پاسخ به خبرنگار مهر درباره وظیفه نیروهای انقلابی در شرایط پس از برجام اظهارداشت: بعد از برجام، مرحله مبارزه نهایی ما با آمریکا و سقوط استکبار جهانی خواهد بود.

وی افزود: همه ما باید همت کنیم و وحدت خود را حفظ کنیم و دست به دست یکدیگر دهیم و مبارزه خود را برای نابودی استکبار ادامه دهیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: مرحله پس از برجام برای ما، مرحله سقوط استکبار جهانی است.

سردار نقدی همچنین در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره تهدیدات داعش و دیگر گروه های تکفیری علیه جمهوری اسلامی، اظهارداشت: ملت ایران ارباب داعش را که آمریکاست، فلج کرده است؛ حالا دیگر داعش چه کار می خواهد بکند؟

وی ادامه داد: قول و گنده لات داعش و تکفیری ها، خود آمریکا است که با این همه هواپیما، جنگنده، ناو و سلاح، کاری نتوانسته است انجام دهد و یکی از ابزارهایش نیز داعش است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تاکید کرد: ملت ما مقابل خود آمریکا ایستاده است؛ داعش که دیگر چیزی نیست.

وی خاطرنشان کرد: آمریکا داعش را ایجاد کرد تا امنیت صهیونیست ها را تامین کند اما به لطف خدا، هم آمریکا و هم صهیونیست ها و هم داعش نابود خواهند شد و با حرکتی که شروع شده است، سنگرهای کلیدی جهان، یکی پس از دیگری از دست آمریکا خارج می شود.