تاکید نماینده مردم کرمان بر تسریع در روند رسیدگی به مشکلات مسکن مهر

كرمان,مسكن مهر,نماينده مجلس

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس با تاکید بر همکاری همه جانبه دستگاه‌ها برای رفع مشکلات مسکن مهر کرمان، گفت: آسیب‌های اجتماعی مربوط به مسکن مهر در کرمان جبران‌ناپذیر است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه کویر، دکتر"محمدرضا پورابراهیمی" امروز 25 مهرماه در جلسه‌ای با حضور دادستان کرمان، معاون عمرانی استاندار و نمایندگانی از ادارت راه و شهرسازی و تعاون پیرامون اشکالات فنی حاد در پروژه‌های مسکن مهر کرمان، اظهار کرد: مراجعات مردمی و طرح شکایت از پروژه‌های نیمه تمام مسکن مهر بسیار زیاد است.

وی ضمن تشکر از عملکرد دستگاه قضایی در استان با بیان اینکه در این موضوع در هر صورت مردم ضرر بیشتری می‌کنند، خواستار تسریع در رسیدگی به پرونده‌های قضایی مسکن مهر استان کرمان شد.

پورابراهیمی با اشاره به اینکه موضوع مسکن مهر در حال رفتن به سمت یک بحران اجتماعی در استان است، افزود: چنانچه در این خصوص رسیدگی نهایی انجام نشود، در آینده‌ای نزدیک با یک بحران اجتماعی در استان مواجه می‌شویم که به مراتب جمع کردن آن سخت‌تر می‌شود.

وی با بیان اینکه روزانه افراد زیادی با مراجعه به دفترم مشکلات مربوط به مسکن مهر را مطرح می‌کنند که عمدتا از اقشار آسیب‌پذیر جامعه هم هستند، گفت: از دستگاه قضایی تقاضا داریم با توجه به اینکه جنس کار فرق می‌کند و تعداد زیادی از مردم کرمان درگیر مسکن مهر شده‌اند و همچنین با توجه به حساسیت موضوع به لحاظ مسائل اجتماعی، از زمان‌بر شدن رسیدگی به پرونده‌ها جلوگیری شود.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بهتر است همه دستگاه‌های مرتبط با مسکن مهر در استان همکاری همه جانبه برای رفع مشکلات مردم در این خصوص داشته باشند.

در این جلسه به طور خاص مشکلات مربوط به مسکن مهر پارساگستر کرمان بررسی و موضوع مشکلات فنی حاد در خصوص امکان ریزش ساختمان‌های مجاور این پروژه به‌دلیل عدم رعایت نکات ایمنی و گودبرداری غیراصولی به پیمانکار ابلاغ شد.

انتهای پیام

کد N992738