تاکید قوامی بر اصلاحات ساختاری اقتصاد ایران در دوران پساتحریم

اقتصاد مقاومتی,اقتصاد,پساتحریم

نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان این که باید در اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی اراده عمومی وجود داشته باشد، تاکید کرد: اصلاحات ساختاری در اقتصاد ایران در دوران پساتحریم باید ایجاد شود.

هادی قوامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با بیان این که اقتصاد مقاومتی از مولفه هایی است که باید عزم عمومی برای آن وجود داشته باشد، گفت: داشتن عزم و اراده عمومی بهترین استراتژی است که باید در عمل به آن پرداخته شود.

وی افزود: اگر بتوانیم در دوران پساتحریم به اقتصاد مقاومتی در عمل و نه در شعار به آن توجه کنیم قطعا می توانیم اهداف و بردی که در برجام پیش بینی شده است را برای کشور در میان مدت عملیاتی کنیم که خوشبختانه شرایط خوبی ایجاد شده که موجب می شود فضای مساعدی برای تحقق اقتصا مقاومتی فراهم شود.

نماینده مردم اسفراین در مجلس با بیان این که اقتصاد مقاومتی دو پیش فرض اساسی دارد، گفت: دخالت آگاهانه دولت در اقتصاد و عزم و اراده خلل ناپذیر عمومی می تواند به تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی منجر شود.

این عضوهیات رییسه کمیسیون برنامه و بودجه مجلس خاطرنشان کرد: بنابراین باید تلاش کنیم اصلاحات ساختاری در پساتحریم در اقتصاد ایران ایجاد کنیم و مجلس هم می تواند به انجام این اصلاحات کمک کند.

انتهای پیام

کد N992450