سرتیپ آراسته:

در مقابل کوچکترین تحرکی، واکنشی سخت نشان می‌دهیم

ارتش جمهوري اسلامي ايران

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: امروز حکومت عربستان همان کاری را می کند که دیروز شمر و یزید انجام می‌دادند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه البرز، سرتیپ دوم علی آراسته در مراسم یادبود دو هزار شهید ارتش استان البرز افزود: کشتاری که حکومت آل سعود در منا انجام داد همان کاری است که یزید و شمر انجام می‌دادند.

وی با بیان این‌که «دوران حکومت آل سعود رو به پایان است»، افزود: آمریکا بهره‌برداری لازم را از حکومت نادان آل سعود کرده است و بزودی این حکومت و پادشاهان آن نیز به سرنوشت صدام دچار خواهند شد.

وی خاطرنشان کرد: آمریکا در منطقه تنها به فکر تامین منافع خود است و شک نداشته باشید که در آینده‌ای بسیار نزدیک پرونده حکومت آل سعود نیز بسته خواهد شد.

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی ارتش در بخش دیگر صحبت‌های خود با بیان این‌که «برخی خوش باورها بعد از اتفاقات اخیر فکر می‌کنند دروازه تهران – واشنگتن باز خواهد شد»، ادامه داد: باید از دشمنی که از در صلح وارد می‌شود پرهیز کرد.

وی یادآور شد: آمریکا در همه این سال‌ها نشان داده دشمن شماره یک ایران و اسلام است و تنها نابودی ما را می‌خواهد، آمریکا اگر قدرت لازم را داشت به هیچ عنوان پای میز مذاکره با ایران نمی‌نشست و باید پرهیز کنیم از دشمنی که بخواهد از در صلح وارد شود. در تمامی این سال‌ها آمریکا با کمک دوستانش همه ترفندها و مدل‌ها را برای ضربه زدن به ایران و اسلام استفاده کردند اما موفق نبودند.

وی ادامه داد: امروز وقتی دشمنان متوجه شده‌اند از راه جنگ‌های سخت و نیمه سخت نمی‌توانند به ایران و اسلام ضربه بزنند، جنگ نرم را برگزیده‌اند و از این راه می‌خواهند به کشور نفوذ کنند. آمریکا با استفاده از جنگ نرم برای نسل آینده ما برنامه دارد و از راه هزاران کانالی که در ماهواره‌ها وجود دارد می‌خواهند جوانان و نوجوانان دختر و پسر ما را سست و بی‌اراده کنند.

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در بخش دیگر صحبت‌های خود با اشاره به توانمندی نیروهای مسلج جمهوری اسلامی ایران برای مقابله با دشمنان، گفت: برای مقابله با دشمنان آماده‌ایم و هیچ نگرانی نداریم، گوشه‌هایی از توانمندی نیروهای مسلح ایران روز گذشته از طریق رسانه ملی به تصویر کشیده شد که این مهم گویای قدرت جمهوری اسلامی ایران است. نیروهای مسلح آماده هستند و اجازه نخواهند داد دشمنان از راه هوایی، زمین و آبی کوچکترین تهدیدی بر علیه امنیت و آرامش نظام داشته باشند.

وی در پایان یادآور شد: ارتش، سپاه، بسیج و نیروی انتظامی با آمادگی کامل، همدلی و هماهنگی تمامی برنامه‌هایی که لازم الاجراست را بارها مرور کرده‌اند و آماده‌اند تا در مقابل کوچکترین تحرکی، واکنشی سخت نشان دهند.

انتهای پیام

کد N991502