خط حزب الله منتشر کرد؛

«سوریه» نقطه استراتژیک مقاومت

سیاسی

سومین شماره‌ی «خط حزب‌الله» با گزارش ویژه‌ای درباره اهمیت استراتژیک سوریه در محور مقاومت و غفلت سهل‌‌انگاران از نقشه‌ی نظام سلطه در این باره منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری مهر سومین شماره‌ی « خط حزب‌الله » با گزارش ویژه‌ای درباره اهمیت استراتژیک سوریه در محور مقاومت و غفلت سهل‌‌انگاران از نقشه‌ی نظام سلطه در این باره منتشر شد.

سخن هفته‌ با عنوان «بازشناسی عبرت‌های عاشورا برای امروز»، انتشار خبر نارضایتی رهبر معظم انقلاب از تحصن در مقابل مجلس، روایتی از آخرین دیدار شهید همدانی با رهبر نقلاب و معرفی کتاب عبرت‌های عاشورا از بخش‌های مهم شماره سوم است.

همچنین، نشریه‌ی «
خط حزب‌الله » در دهه‌ی اول محرم، اقدام به انتشار ویژه‌نامه مخصوص این ایام می کند. مطالب این ویژه‌نامه برگرفته از بیانات رهبر معظم انقلاب درباره‌ی نهضت حسینی و قیام عاشوراست.

این ویژه‌نامه با بخش‌هایی چون احکام شرعی عزاداری، هیات، منبر، یاران امام حسین در بیان رهبر انقلاب، محصولات عاشورایی و تحلیل قیام عاشورا در دسترس مخاطبان و همراهان « خط حزب‌الله » خواهد بود. ویژه‌نامه در پنج شماره و در روزهای ۲۳، ۲۵، ۲۷ و ۲۹ مهرماه و شماره‌ی پنجم نشریه در روز اول آبان منتشر خواهد شد.