کشف یک گروه تروریستی وابسته به عربستان در یمن/حمله موشکی ارتش به مواضع متجاوزان

سیاسی

در حالی که ارتش یمن با حملات موشکی خود یک پایگاه متعلق به نیروهای وابسته به عربستان را مورد هدف قرار داد یک منبع امنیتی از دستگیری اعضای گروه تروریستی وابسته به عربستان در استان الحدیده خبر داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از خبرگزاری سبا نت یمن، یک منبع نظامی عنوان داشت که نیروهای موشکی ارتش و کمیته‌های مردمی این کشور توانستند محل تجمع نیروهای وابسته به عربستان در پادگان صحن الجن واقع در شرق شهر مأرب را مورد هدف قرار دهند.

این منبع در ادامه افزود: یگان موشکی ارتش یمن تعدادی موشک کاتیوشا به سمت پادگان مذکور شلیک کرد که توانست اهداف مورد نظر را هدف قرار دهد.

این منبع نظامی تاکید کرد: در جریان این حمله ده‌ها تن از نیروهای وابسته به ائتلاف عربستان کشته و تعدادی از تجهیزات نظامی آنها از بین رفت.

از سوی دیگر یک منبع امنیتی در استان الحدیده عنوان داشت که یک گروهک تروریستی در این استان متشکل از عوامل وابسته به عربستان کشف و اعضای آن بازداشت شدند.

وی در ادامه افزود: نیروهای امنیتی و کمیته‌های مردمی در استان الحدیده بعد از انجام عملیات تعقیب و گریز توانستند اعضای این گروه تروریستی را بازداشت کنند.

این گروه تروریستی پیشتر با انجام عملیات، گشتی‌های پلیس، مقرهای امنیتی و دولتی در استان مذکور را مورد هدف قرار داده بودند.

این منبع امنیتی عنوان داشت: نیروهای این گروه تروریستی از کشورهای شرکت کننده در تجاوز علیه یمن در مقابل انجام عملیات ترور و هدف قرار دادن نهادهای دولتی و شخصیت‌های امنیتی و نظامی پول دریافت می‌کردند.

انتهای پیام

کد N991320