سومین شماره هفته‌نامه «خط حزب‌الله» منتشر شد؛

خون شهید همدانی در محور مقاومت

رهبري,ایران و سوریه,شهادت سردار حسین همدانی

سومین شماره‌ «خط حزب‌الله» با گزارش ویژه‌ای درباره اهمیت استراتژیک سوریه در محور مقاومت و غفلت سهل‌انگاران از نقشه‌ نظام سلطه در این‌باره منتشر شد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) سخن هفته‌ای با عنوان «بازشناسی عبرت‌های عاشورا برای امروز»، انتشار خبر نارضایتی رهبر معظم انقلاب از تحصن در مقابل مجلس، روایتی از آخرین دیدار شهید همدانی با رهبر نقلاب و معرفی کتاب عبرت‌های عاشورا از بخش‌های مهم شماره سوم است.

همچنین، نشریه‌ «خط حزب‌الله» در دهه‌ اول محرم، اقدام به انتشار ویژه‌نامه مخصوص این ایام می‌کند. مطالب این ویژه‌نامه برگرفته از بیانات رهبر معظم انقلاب درباره‌ نهضت حسینی و قیام عاشوراست. این ویژه‌نامه با بخش‌هایی چون احکام شرعی عزاداری، هیات، منبر، یاران امام حسین در بیان رهبر انقلاب، محصولات عاشورایی و تحلیل قیام عاشورا در دسترس مخاطبان و همراهان «خط حزب‌الله» خواهد بود. ویژه‌نامه در پنج شماره و در روزهای ۲۳، ۲۵، ۲۷ و ۲۹ مهرماه و شماره‌ی پنجم نشریه در روز اول آبان منتشر خواهد شد.

هفته‌نامه «خط حزب‌الله» از مخاطبان عزیز به دلیل تاخیر در انتشار این شماره پوزش طلبیده است.

نسخه‌ی PDF نشریه در دو نسخه‌ A4 جهت مطالعه و A3 برای چاپ و تکثیر بر روی سایت KHAMENEI.IR قرار گرفته و عموم امت حزب‌الله می‌توانند آن را چاپ و در محافل انقلابی، نمازهای جمعه، هیئت‌های مذهبی و پایگاه‌های بسیج توزیع کنند.

انتهای پیام

کد N991304