۰
آیت‌الله یزدی:

قدر نقش و تاثیر کلام رهبری را بدانیم

  • ۱۳بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
رهبري,مجلس خبرگان

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم اهمیت ماه‌های محرم و صفر را خاطرنشان کرد و گفت که هرچه داریم از محرم و صفر است و انقلاب ما از اباعبدالله الحسین سرمشق گرفته است.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) آیت‌الله محمد یزدی در دیدار مسئولین هیئت و کانون خادم الرضا(ع) به تلاش‌های دشمنان شیعه و جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و تاکید کرد: امروز دشمن از همه ابزارهای ارتباطی و اطلاع‌رسانی و تبلیغی استفاده می‌کند تا نسل جوان ما را با دین و فرهنگ دینی بیگانه کند و ما وظیفه داریم در مقابل این تهاجمات از همه وسایل و ابزارهای امروزی استفاده کنیم تا این توطئه‌ها خنثی شوند.

وی با بیان نقش رهبری در جامعه و تاثیرگذاری آن در جهان امروز اظهار کرد: امروز همه باید قدر نعمت بزرگ رهبری را بدانیم و متوجه باشیم که در همه بحران‌ها و مشکلات رهبر آگاه و بیدار و جامع الشرایط ما هستند که موجب حفظ منابع دنیوی و اخروی همه آحاد مردم بوده‌اند و با هدایت‌های خویش و مواضع روشن و قاطع خود جامعه را از بحران عبور دادند.

وی با اشاره به فاجعه منا نیز گفت: اگر تشر و اعلام قاطع فرمانده کل قوی و رهبر شجاع نبود عربستان در مقابل ایران و دیگر کشورها رفتار صحیح نمی‌کرد و برخورد رهبری ما باعث شد که دیگر سران کشورها هم موضع بگیرند و این نعمت بزرگ نقش و تاثیر کلام رهبری را ما باید قدر بدانیم.

رییس مجلس خبرگان از استقبال گسترده جوانان در هیئت خادم الرضا ابراز خرسندی و تاکید کرد: این میزان حضور جوانان که سرمایه‌ای مذهبی است باید به خوبی حفظ شود و مواظبت کنید از شعائر حسینی که دچار آسیب‌های حاشیه‌ای نشود.

وی مسئولین خادم الرضا را نسبت به جریان‌های انحرافی که در مقابل سخن و نهی رهبری سعی در ترویج مسائلی مثل قمه زنی و یا مباحث اختلاف‌انگیز دارند هشدار داد و از هیئات عزاداری خواست که مواظب تحرکات این جریان‌های وابسته به بیگانه باشند.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.