۰

امیرعبداللهیان: ایران دفاع از حقوق مردم مظلوم فلسطین را با تمام توان ادامه خواهد داد

  • ۱۸بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

معاون عربی و آفریقا وزیر خارجه گفت: تحولات کنونی در فلسطین و مقاومت مردم و جوانان در اراضی اشغالی، موید رویش انتفاضه نوین در واکنش به تجاوزات و کودک کشی صهیونیستها است.

حسین امیرعبداللهیان در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خارجی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) اظهار کرد: نقض سیستماتیک حقوق بشر و هتک حرمت مسجدالاقصی و شرارت های صهیونیستی نتیجه ی مشکلات ساختگی در جهان اسلام، سیاستهای نابخردانه و سرمایه های تروریست پرور در منطقه است.

این دیپلمات عالی رتبه‌ی کشورمان ادامه داد: متاسفانه تخریب زیر ساخت های کشورهای اسلامی و همگامی برخی طرفها با راهبردهای خشن صهیونیستی و اتخاذ سیاستهای جنگ طلبانه به پشتوانه معنوی برای رژیم صهیونیستی تبدیل شده است.

وی تصریح کرد: مداوای تروریست های تکفیری منطقه در بیمارستانهای رژیم صهیونیستی و کشتار جوانان فلسطینی در این ایام، حقیقت تحولات و واقعیات پشت پرده را برملا ساخته و تکلیف مردم و دولتهای منطقه در مواجهه با این توطیه ها را روشن کرده است.

معاون وزیر خارجه تاکید کرد: بدون تردید محور مقاومت در منطقه اجازه نخواهد داد موضوع فلسطین و احقاق حقوق فلسطینی ها بواسطه جنایات تکفیریها در عراق و شام و شرارتهای صهیونیستها در فلسطین به حاشیه رانده شود.

امیر عبداللهیان خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران استمرار دفاع از حقوق مردم مظلوم فلسطین را با تمام توان ادامه خواهد داد و جهان اسلام را به حمایت از مردم مظلوم فلسطین فرا می خواند.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.