جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه:

دشمن ماهیت دینی انقلاب اسلامی را نشانه گرفته است

سیاسی

حجت الاسلام حاجی صادقی بر نشانه رفتن ماهیت دینی انقلاب اسلامی توسط دشمنان تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام عبدالله حاجی صادقی جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه در همایش بزرگ روحانیون استان آذربایجان شرقی در تبریز با عنوان لبیک یا حسین (ع) اظهار کرد: دشمن ماهیت دینی انقلاب اسلامی ایران را نشانه رفته و می خواهد از این ناحیه آسیب وارد کند. 

وی با بیان اینکه دشمنان به ولایتمداری مردم ایران و شکست ناپذیری ملت متصل به ولایت آگاهی یافته اند ، خاطرنشان کرد: تمام موفقیت ها و پیروزی های کشور در دوران پس از پیروزی انقلاب در سایه ولایت بوده است. 

حاجی صادقی با اشاره به در پیش بودن ایام محرم اظهارکرد: عشق به ابا عبدالله رمز پیروزی رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس بود و منبرها باید حسینی باشد. 

وی با بیان اینکه پیامبر سخنگوی دین است و اسلام نیاز به قرائت جدید ندارد گفت: اسلام دین ثابت و ساکنی نیست که هرکس قرائتی از آن ارائه دهد ، قرائت در زمانی است که اسلام مفسر و سخنگو نداشته باشد. 

حاجی صادقی با اشاره به اینکه پس از پیامبر (ص) و اهل بیت (ع) و در زمان غیبت کبری رسالت پیامبر بر عهده روحانیت است ، گفت: از دیگر نقش های اصلی روحانیت دفاع از اسلام ناب محمدی (ص)در برابر هر تهاجمی است . 

وی با بیان اینکه هر کجا خطری متوجه دین باشد باید روحانیت حضور یافته و دفاع کند ، افزود: در واقع راهبری و مدیریت جامعه به صورت عملی بر عهده روحانیت است. 

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: روحانیت باید در عمل بصیرت داشته و موقعیت شناس باشد تا در مقابل حربه دشمنان بتواند به بهترین نحو وارد جنگ نرم شود. 

خواندنی از سراسر وب