نماینده ولی فقیه در سپاه :

دشمن ماهیت دینی انقلاب اسلامی را نشانه گرفته است

نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: هدف دشمنان ، قطع کردن رگ‌های حیاتی و از کار انداختن موتور محرکه انقلاب است.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حجت الاسلام و المسلمین عبدالله حاجی صادقی جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه در همایش بزرگ روحانیون استان آذربایجان شرقی در تبریز با عنوان ' لبیک یا حسین (ع) ' اظهار کرد: دشمن ماهیت دینی انقلاب اسلامی ایران را نشانه رفته و می خواهد از این ناحیه آسیب وارد کند.

وی با بیان اینکه دشمنان به ولایتمداری مردم ایران و شکست ناپذیری ملت متصل به ولایت آگاهی یافته اند، خاطرنشان کرد: تمام موفقیت ها و پیروزی های کشور در دوران پس از پیروزی انقلاب در سایه ولایت بوده است.

حاجی صادقی با اشاره به در پیش بودن ایام محرم اظهارکرد: عشق به ابا عبدالله رمز پیروزی رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس بود و منبرها باید حسینی باشد.

وی با بیان اینکه پیامبر سخنگوی دین است و اسلام نیاز به قرائت جدید ندارد گفت: اسلام دین ثابت و ساکنی نیست که هرکس قرائتی از آن ارائه دهد ، قرائت در زمانی است که اسلام مفسر و سخنگو نداشته باشد.

حاجی صادقی با اشاره به اینکه پس از پیامبر (ص) و اهل بیت (ع) و در زمان غیبت کبری رسالت پیامبر بر عهده روحانیت است ، گفت: از دیگر نقش های اصلی روحانیت دفاع از اسلام ناب محمدی (ص)در برابر هر تهاجمی است .

وی با بیان اینکه هر کجا خطری متوجه دین باشد باید روحانیت حضور یافته و دفاع کند ، افزود: در واقع راهبری و مدیریت جامعه به صورت عملی بر عهده روحانیت است.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: روحانیت باید در عمل بصیرت داشته و موقعیت شناس باشد تا در مقابل حربه دشمنان بتواند به بهترین نحو وارد جنگ نرم شود.

انتهای پیام

کد N989266