بعیدی‌نژاد: امروز روز تفوق قانون برای همه آحاد است

انرژي هسته‌يي,مذاكرات ايران و گروه 1 5,برجام,تصویب برجام در مجلس

رییس تیم کارشناسی مذاکره کننده هسته ای ایران با 1+5 تاکید کرد که هرکس اعتبار و مشروعیت تصمیم مجلس را تضعیف کند، مبانی حقوقی و سیاسی نظام کشور را تضعیف نموده است و تلاش برای جهت‌دار نشان دادن نهادهای کشور چیزی جز خدمت به منافع بیگانگان نیست.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) حمید بعیدی‌نژاد در صفحه اینستاگرام خود نوشت: امروز با رای نهایی مجلس شورای اسلامی به جزئیات طرح اجازه دولت به اجرای تفاهم هسته‌ای، مسیر بررسی این تفاهم در فرآیند داخلی به مرحله آخر رسید. همگان تلاش خود را له یا علیه برجام کردند، موافقین، و بیش از همه مخالفین. اما امروز برای همه حجت قانونی تمام شد. امروز روز تفوق قانون برای همه آحاد است. هرکس اعتبار و مشروعیت تصمیم مجلس را تضعیف کند، مبانی حقوقی و سیاسی نظام کشور را تضعیف نموده است. مخالفین برجام هم لازم است از امروز مشی جدیدی اتخاذ کنند و خود را شکست خورده قلمداد نکنند و با این وحدت و همبستگی ملی همراهی نمایند.

وی ادامه داد: امروز روز وحدت همه نهادها و سازمان‌ها و شوراها در جبهه‌ای واحد برای تامین منافع ملی است. هرکس هر نظری غیر از موضع رسمی کشور دارد باید به حوزه‌های شخصی ببرد. رسانه ملی بیش از همه مسئولیت دارد. همه موظفیم از قانون کشور تبعیت کنیم. تلاش برای جهت‌دار نشان دادن نهادهای کشور چیزی جز خدمت به منافع بیگانگان نیست.

وی هم‌چنین تاکید کرد: امروز دولت و مجلس و نیروهای نظامی و همه و همه مثل همه شرایط حساس کشور باید در صفی واحد این وحدت را در عمل به نمایش بگذارند و با اراده‌ای محکم به دوره بعد از اجرای تفاهم هسته‌ای و تلاش برای هماهنگی بیشتر برای اجرای موثر آن بیندیشند. برکات این وحدت و همبستگی برای کشور بیشمار است و کشور به آن نیاز دارد. همه باید سهم خود را در این یکپارچگی ملی ایفا کنیم. پاینده ایران و پر افتخار باد پرچم جمهوری اسلامی ایران.

انتهای پیام

کد N988981