۰

پیام تشکر صالحی از لاریجانی و نمایندگان

  • ۲۴بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
دكتر علي‌اكبر صالحي,علي لاريجاني

رییس سازمان انرژی اتمی ایران با صدور پیامی از تلاش و پیگیری دکتر لاریجانی، رییس مجلس شورای اسلامی در پیشبرد پرونده هسته‌ای و مدیریت بررسی برجام در مجلس و همچنین از همدلی و همراهی نمایندگان خانه ملت به‌ویژه اعضای کمیسیون برجام در به تصویب رسیدن آن قدردانی کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا، متن کامل پیام علی اکبر صالحی بدین شرح است:

جناب آقای دکتر لاریجانی

رییس محترم مجلس شورای اسلامی

با سلام و تحیّت،

با احترام، اکنون که در پرتو الطاف الهی، ارشادات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و تدابیر ریاست محترم جمهوری و نیز به یمن همّت و حمیّت سایر خدمتگزاران نظام مقدس اسلامی به ویژه حضرت‌عالی، زمینه مناسب برای پایان بخشیدن به بحرانِ ساختگی هسته­‌ای فراهم آمده است، به حکم وظیفه اسلامی و انسانی، بر خود فرض می­‌دانم تا از تلاش‌های صادقانه دست­ اندرکاران این اقدام مبارک قدردانی نمایم.

کسانی که با ابعاد و زوایای پرونده هسته­‌ای کشورمان و سیر تحوّلات آن آشنایی دارند، نیک می دانند که جنابعالی طیّ پانزده سال گذشته در مقام مدیری توانمند و مشاوری بصیر، تمام توش و توان خود را در مسیر عبور پیروزمندانه ایران اسلامی از این گذرگاه تاریخی به کار گرفته و نقشی ماندگار از خود به یادگار نهاده­‌اید. بدون تردید در صفحات تاریخ معاصر ایران درج خواهد شد که جنابعالی در کلّ فرآیند مذاکرات هسته­‌ای و به سرانجام رساندن آن نقش مؤثری بر عهده داشته‌اید.

تدابیر خردمندانه جنابعالی در مقام دبیر شورایعالی امنیت ملّی و حلّ و فصل بسیاری از موضوعات مورد اختلاف در قالب بحث "مدالیته" و همچنین ارائه دیدگاه‌های راهگشا از سوی آن برادر گرانقدر در فرآیند مذاکرات محرمانه با ایالات متحده آمریکا در دولت‌های دهم و یازدهم و نیز در جریان مذاکرات چالش‌برانگیز و نفس‌گیر جمهوری اسلامی ایران با کشورهای عضو گروه 1+5 از حافظه تاریخی ملّت ایران زدوده نخواهد شد.

اینجانب همچنین مراتب سپاس و قدردانی خود را نسبت به مدیریت شایسته جنابعالی در جریان بررسی برنامه جامع اقدام مشترک(برجام)در مجلس شورای اسلامی و تصویب آن به حضورتان اعلام می نمایم.

افزون براین، برخود واجب می­‌دانم تا به نمایندگی از خانواده بزرگ و افتخار آفرین صنعت هسته­‌ای از همراهی و همگامی همدلانه نمایندگان خانه ملّت به ویژه اعضای محترم کمیسیون برجام سپاسگزاری نمایم.

امید است در سایه اتّحاد و انسجام اسلامی و همدلی و همزبانی ملّی، بیش از پیش بر مسیر تحقّق اهداف بلند نظام مقدّس جمهوری اسلامی ایران توفیق یابیم.

دوام سلامتی و مزید توفیقات جنابعالی و همکاران گرامی را از درگاه ایزد متعال مسئلت می نمایم.

علی اکبر صالحی

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.