اسداللهی در گفت‌وگو با ایسنا:

اختلافات را به بیرون منتقل نکنیم

مجلس شوراي اسلامي,برجام,تصویب برجام در مجلس

یک عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس تاکید کرد: بیان اختلافات داخلی به بیرون، نه تنها پیام خوبی ندارد بلکه به دشمن فرصت ایجاد اختلاف افکنی می‌دهد.

غلامرضا اسداللهی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، اظهار کرد: در موضوع برجام قطعا نظرات مختلفی وجود دارد اما همان‌طور که رهبری فرمودند نباید فضای جامعه را دوقطبی کرد، در اتفاقاتی که روز گذشته در مجلس رخ داد تا حدودی چارچوب‌های اخلاقی رعایت نشد.

وی افزود: ما حق نداریم به کسی توهین کنیم زیرا اخلاقی نیست، البته مصالح مجلس هم نیست از آن‌جایی که مجلس عصاره فضایل ملت است باید بیش‌تر از همه ملزم به چارچوب‌های قانونی باشد.

نماینده مردم تربت جام در مجلس با تاکید براین که اگر در چنین مواردی نظرات مختلفی وجود دارد باید در چارچوب اخلاقی و قانونی مطرح شود، خاطرنشان کرد: البته یکی از دلایل اعتراض برخی از نمایندگان به بررسی طرح یک فوریتی اقدام متناسب و متقابل جمهوری اسلامی ایران در اجرای برجام این بوده که چرا به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ارجاع شده درحالی که باید به کمیسیون ویژه بررسی کننده برجام ارجاع می‌شد این در حالی است که طبق آیین‌نامه در این موارد هیات رییسه تصمیم می گیرد.

اسداللهی تصریح کرد: از طرفی دغدغه‌هایی که برخی از نمایندگان در برجام داشتند، در این طرح برجام لحاظ شده که دولت را مکلف می‌کند که در این چارچوب‌ها عمل کند ضمن این که با شورای عالی امنیت ملی نیز هماهنگی‌هایی در این خصوص به عمل می‌آید.

این عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با بیان این‌که نباید اختلافات داخلی به بیرون برده شود، اظهار کرد: اگر هر نوع دعوایی در درون داشتیم نباید به بیرون منتقل شود زیرا پیام خوبی در بر ندارد و به دشمن برای ایجاد اختلاف افکنی فرصت می‌دهد.

انتهای پیام

کد N987938