شریف حسینی در گفت‌وگو با ایسنا:

حاشیه‌های مجلس می‌تواند دست مایه دشمنان شود

مجلس شوراي اسلامي,برجام,تصویب برجام در مجلس

یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که رفتارها و حاشیه‌هایی که در مجلس اتفاق افتاد می تواند دست مایه دشمنان شود، گفت: بهتر است دو فراکسیون سیاسی مجلس در مورد جزئیات طرح برجام با یکدیگر هم‌اندیشی کرده تا به فهم مشترکی برسند.

سید شریف حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با تاکید بر این که موضوع برجام یکی از مهم ترین موضوعات چند سال اخیر مجلس بود، اظهار کرد: هم مخالفان برجام و هم موافقان هدف و انگیزه‌شان این بود که در واقع نظام ضربه یا لطمه‌ای نخورد اما هر کسی با عینک و دید خود و به اندازه کار کارشناسی که روی برجام انجام داده، به موضوع نگاه می‌کند.

وی افزود: در این زمینه نه می‌شود موافق و نه مخالف را زیر سوال برد، برجام موضوع پیچیده‌ای است که نشست‌های مختلف، تجزیه و تحلیل‌ها و آنالیزهای مختلفی بر روی آن وجود دارد اما رفتار و حاشیه‌هایی که در صحن علنی اتفاق افتاد، شاید در انظار عمومی قابل قبول نبود.

نماینده مردم اهواز در مجلس با بیان این‌که این موضوعات دست مایه‌ دشمنان می‌شود، گفت: مطالبی که در جلسه علنی مجلس مطرح شد و صحبت‌های میان دو نفر آن هم در شرایطی که باید عقلانیت را مورد توجه قرار دهیم نیاز نبود از پشت تریبون مجلس گفته شود، لذا باید دقت می‌کردند چنین ادبیاتی در صحن علنی بوجود نیاید.

این عضو هیات رییسه مجلس با اشاره به بررسی جزئیات طرح برجام در جلسه روز سه‌شنبه، اظهار کرد: معتقدم بهترین روش این است که دو فراکسیون اصول‌گرایان و رهروان ولایت مجلس کنار هم بنشینند تا فهم مشترکی را در جزئیات ایجاد کنند که خواسته‌ها به هم نزدیک شود تا بهترین مصوبات را داشته باشیم.

انتهای پیام

کد N987367