دبیرکل حزب موتلفه اسلامی:

اصول‎گرایان منیت‏های خود را کنار بگذارند

سیاسی

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه رقابت میان اصول‎گرایان موجب ریزش رای آن‌ها خواهد شد، خواستار ائتلاف روی کاندیدای واحد شد و گفت: اصول‎گرایان اگر منیت‏های خود را کنار نگذارند، شکست خود را از هم اکنون قطعی بدانند.

به گزارش خبرنگارخبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه چهارمحال و بخنتیاری، محمدنبی حبیبی در همایش «همبستگی اصول‌گرایان در افق انتخابات»، که در تالار ماهان شهرکرد برگزار شد، با اشاره به ضرورت ائتلاف در انتخابات، اظهارکرد: اصول‌گرایان برای پیروزی در انتخابات باید به دنبال ائتلاف و ارائه فهرست واحد باشند.

وی با اشاره به اینکه شرایط انتخابات در سال جاری با شرایط انتخابات در دوره نهم انتخابات مجلس بسیار متفاوت است، افزود: اصول‌گرایان در انتخابات یازدهم ریاست جمهوری چوب تفرقه خود را خوردند و اگر با یک نامزد وارد انتخابات می‌شدند، به طور قطع پیروز میدان بودند.

حبیبی افزود: اگر همه با ائتلاف کامل به میدان انتخابات مجلس وارد شویم، وضعیت مطلوبی خواهیم داشت و در غیر این صورت در شکست اصول‎گرایان شریک هستیم.

وی با بیان اینکه رقابت میان اصول‎گرایان موجب ریزش رای آن‌ها خواهد شد، اظهار کرد: لازم است تا با ائتلاف بر روی کاندیداهای واحد در هر حوزه انتخابی، شرایط پیروزی را فراهم کنیم.

حبیبی به تلاش‌‎ها و فعالیت‌های گسترده اطلاح طلبان در انتخابات مجلس سال جاری اشاره و تاکید کرد: ضروری است اصول‎گرایان بدانند که خطر کنار گوش آن‌هاست و اگر منیت‏های خود را کنار نگذارند، شکست خود را از هم اکنون قطعی بدانند.

وی بر ضرورت تشکیل هیات داوری و تشکیل شورای هماهنگی و هم‌گرایی اصولگرایان تاکید و تصریح کرد: هدف از تشکیل این شورا این است که تمامی اصول‌گرایان به میدان بیایند و حضور فعالی داشته باشند.

حبیبی با بیان اینکه حزب موتلفه اسلامی تمام تلاش خود را برای پیروزی اصول‌گرایان در انتخابات به کار می‎گیرد، اظهار کرد: چنانچه اکثریت اصول‎گرایان مجلس دهم را تشکیل دهند و حتی اینکه نماینده‎ای از موتلفه به مجلس راه پیدا نکند، این یک پیروزی برای جریان اصول‌گرایان است.

وی با اشاره به اینکه عده‎ای از اصول‌گرایان همیشه در صحنه انتخابات حضور یافته و آن را نوعی تکلیف می‎دانند، تاکیدکرد: بهتر است این افراد یک بار هم که شده احساس تکلیف نکنند.

وی با بیان اینکه اصول‌گرایان نباید اجازه دهند تا مجلسی همانند مجلس ششم تشکیل شود، تصریح کرد: باید نگران روز نهم اسفند باشیم که نتایج اعلام می‎شود و مجلسی همچون مجلس ششم و شاید بدتر از آن تشکیل شود.

به گفته وی، اصول‌گرایان با اتکا به خدا و بندگی او در انتخابات مجلس شورای اسلامی سال جاری پیروز میدان خواهند بود.

حبیبی در این مراسم با اشاره به برگزاری کنگره ملی شهدا در استان چهارمحال و بختیاری، از همت برگزارکنندگان آن سپاس‌گذاری کرده و با ادای احترام به شهید حسین همدانی، اظهار کرد: این سردار شهید شخصیتی متدین، انقلابی، شجاع، هوشمند و دور اندیش بوده است.

وی در پایان اظهار کرد: با داشتن چنین شخصیت‌هایی پشت سر مقام معظم رهبری و با حضور توده‌های عظیم مردم مسلمان تا کنون توفیق حفظ و حراست از انقلاب اسلامی را داشته‌ایم.

به گزارش ایسنا، پرسش و پاسخ در خصوص مسائل روز جامعه پایان بخش همایش اصول‌گرایان در شههرکرد بود.

خبرگزاری ایسنا

خبرنگار: 70

انتهای پیام

کد N987082