تابش:

حواشی جلسه دیروز مجلس تنزل سیاست‌ورزی و افول اخلاق بود

مجلس شوراي اسلامي,دكتر علي‌اكبر صالحي,برجام,تصویب برجام در مجلس

یک نماینده اصلاح‌طلب مجلس شورای اسلامی حواشی جلسه علنی روز یکشنبه مجلس را تنزل سیاست‌ورزی و افول اخلاق دانست.

محمدرضا تابش در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: مباحثی که در جلسه علنی روز یکشنبه مطرح شد از نظر سیاسی پشت پرده سیاست در ایران را عریان ساخت و در واقع برخی اطلاعاتی نشر داده شد که اگر سرویس‌های جاسوسی بدخواهان انقلاب و کشورهایی که در ستیز با انقلاب هستند آن اطلاعات را می‌خواستند باید ماه‌ها وقت صرف می‌کردند.

وی افزود: این اتفاقات تنزل سیاست‌ورزی بود و خوب نبود که این مشاجرات مطرح می‌شد. همچنین از نظر اخلاقی هم افول اخلاق بود. به ویژه نسبت به شخصیت منزه، متخصص، با سابقه کار گسترده و مورد وثوق مسئولان عالیرتبه نظام و اینکه چنین فردی تهدید به مرگ شود.

نماینده مردم اردکان در مجلس خاطرنشان کرد: مباحثی که در خصوص آقای صالحی مطرح شده خلاف اخلاق و مروت است. ایشان در دولت آقایان هاشمی، خاتمی، احمدی‌نژاد و روحانی انجام وظیفه کرده و فردی اخلاق مدار است. حالا اینکه چه فشاری آمده که ایشان خود این مسائل را مطرح کرد خدا می‌داند.

تابش در پایان گفت: چنین برخوردی با یک مسئول در شأن و تراز نمایندگان نیست و متأسفانه شاهد این بودیم که از شأن مجلس کاسته شد و این برخوردها اخلاقی نبود.

انتهای پیام

کد N987076