کنایه حسینیان به پیرموذن: کسی از خانواده ما پناهنده نشده!/ کاسب تحریم نیستم و یک ریال پس انداز ندارم

توافق هسته ای ایران و پنج بعلاوه یک برجام ,مجلس نهم,روح الله حسینیان

روح الله حسینیان که در مخالفت با اولویت بررسی طرح «اقدام متناسب متقابل دولت جمهوری اسلامی ایران در اجرای برجام» در مجلس سخن گفته بود، به سخنان موافق این موضوع واکنش نشان داد.

به گزارش خبرآنلاين، نماينده تهران در واکنش به اينکه مخالفان برجام، کاسب تحريم خوانده مي شوند، گفت: مي گويند «کاسبان تحريم منافعشان در تحريم و منافع ابرقدرت هاست» من نه منافعي در تحريم ها دارم ونه در رفع تحريم ها! کساني که ادعا مي کنند 85 درصد مردم با توافق موافقند، پس لابد ما را در مقابل مردم مي دانند که روي حضور دوباره مان در مجلس خط کشيده ايم!

او که مدعي بود موافقان برجام از کاسبان تحريم هستند و نه مخالفانش، ادامه داد: من روح الله حسينيان هستم و نه شرکت اقتصادي اي دارم که منافعم در تحريم باشد و نه از جاي ديگري حقوق مي گيريم! من اگر از مجلس بروم، پانزدهم ماه آينده بايد خدا روزي من را برساند چون ريالي پس انداز ندارم!

حسينيان بي آنکه از نورالدين پيرموذن برادر کمال الدين پيرموذن نماينده مجالس ششم و هفتم اردبيل در مجلس که به آمريکا رفته است، نامي ببرد، گفت: کسي از خانواده ما به خارج از کشور پناهنده نشده که تحريم و يا رفع آن تاثيري در منافع ما داشته باشد!

/2727

 

 

کد N986134