پیرموذن: به خاطر تعداد محدود کاسبان تحریم، استمرار فشار معیشتی بر ملت را کلید نزنید

توافق هسته ای ایران و پنج بعلاوه یک برجام ,مجلس نهم

نماینده مردم اردبیل خطاب به نمایندگان مجلس گفت: به خاطر تعداد محدود کاسبان پشت پرده تحریم، استمرار فشار معیشتی بر ملت را کلید نزنید.

به  گزارش خبرآنلاین، در جلسه علنی امرز مجلس، کمال الدین پیرموذن در موافقت با تغییر دستور کار مجلس و در اولویت قرار گرفتن طرح برجام اظهارات خود را یا بیتی از حافظ شروع کرد و خطاب به دلواپسان گفت: مشکلی دارم ز دانشمند مجلس باز پرس/ توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر می کنند؟

وی ادامه داد: خدا را شاکرم که غالب نمایندکان مجلس بر اساس منافع ملی و فراجناحی تغییر داده و این طرح برآمده از دو فراکسیون است.

پیرموذن گفت: همکاران استحضار دارندبه طور عام توپ در زمین ایران و به طور خاص در زمین مجلس است. تعدادی اندک اجازه ندهند که مجلس پیش ایران و جهانیان خوار شود. به ویژه اینکه بزرگان و آیات عظامی چون آیت الله مکارم شیرازی اشتهار دادند که تعلل نکنید. چراکه هز روز تاخیر صدمیلیون یورو به کشور ضرر می رساند.

نماینده مردم اردبیل ادامه داد: اما در این شرایط رسانه میلی حرف خودش را می زند و کاری به منافع ملی ندارد.

وی اظهار کرد: این طرح با همت رئیس مجلس و همه صاحب منصبان کشور تدوین شده است و موضوع اصلی نظام است و به جد بایستی باید اولویت مجلس برآمده از اراده ملت باشد.

پیرموذن خاطرنشان کرد: بیش از 86 درصد ملت طالب اجرا شدن برجام هستند ما از امام بزرگ و رهبری نظام آموخته ایم که منافع ملی را فدای منافع باندی و گروهی ترجیح دهیم.

او گفت: به خاطر تعداد محدود کاسبان پشت پرده تحریم، استمرار فشار معیشتی بر ملت را کلید نزنید. همه نماینندگان که دل در گرو توسعه ایران دارند یار این طرح خواهند شد.

213

 

کد N986100